Götaälvdalsträffen, Startlista

2014-08-31


D216630 meter19 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  699202   Annica Eng IFK Göteborg 10:08
  9101434   Miia Niittynen Koovee, FIN 10:11
  770119   Jenny Johansson IFK Göteborg 10:14
  888866   Frida Nero Göteborg-Majorna OK 10:17
  1394099   Lisa Risby OK Kåre 10:20
  870618   Josefine Carlsson IFK Göteborg 10:23
  940303   Anna Wallin Göteborg-Majorna OK 10:26
  1301649   Svetlana Mironova Hellas Orientering 10:29
  881223   Lina Strand Göteborg-Majorna OK 10:32
  17548   Lisa Palm Sävedalens AIK 10:35
  9982611   Kirsi Nurmi IFK Göteborg 10:38
  516789   Elin Carlsson IFK Lidingö SOK 10:41
  931220   Erika Lindqvist Sävedalens AIK 10:44
  672206   Lotta Falk Göteborg-Majorna OK 10:47
  750915   Emma Andersson Sävedalens AIK 10:50
  343804   Linda Eriksson OK Skärmen 10:53
  26549   Hanna Karlsson Stenungsunds OK 10:56
  970513   Elvira Björklund Trollhättans SOK 10:59
  880510   Silje Ekroll Jahren Sävedalens AIK 11:02


H219960 meter28 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  770831   Jonas Pilblad IFK Göteborg 09:58
  811003   Oscar Svalin OK Alehof 10:01
  820409   Tobias Lindell Vänersborgs SK 10:04
  524798   Daniel Netz IFK Göteborg 10:07
  850809   Johan Levin Sävedalens AIK 10:10
  830917   Simon Svensson OK Pan-Kristianstad 10:13
  830808   Rikard Pentonen IFK Göteborg 10:16
  26474   Jonatan Larsson Uddevalla OK 10:19
  982122   Robbie Anderson Göteborg-Majorna OK 10:22
  260976   Simon Börjeson Ryda SK 10:25
  1005687   Pavel Shestakov Hellas Orientering 10:28
  741615   John Persson IFK Göteborg 10:31
  9922299   Andreas Bjärkmar Halmstad OK 10:34
  900928   Torbjörn Almegius Stenungsunds OK 10:37
  730227   Tommy Andersson Vänersborgs SK 10:40
  871004   Tobias Govik Stångenäs AIS 10:43
  880119   Mattias Nilsson Vänersborgs SK 10:46
  800407   Mattias Karlsson OK Alehof 10:49
  911338   Christoffer Andersen IK Gandvik 10:52
  731993   Fredrik Löwegren IFK Göteborg 10:55
  208862   Andreas Karlsson Sävedalens AIK 10:58
  900720   Rickard Börjesson Vänersborgs SK 11:01
  841120   Erik Tengvall IFK Göteborg 11:04
  870101   Johan Strand Göteborg-Majorna OK 11:07
  707172   Jesper Stenström Vänersborgs SK 11:10
  991021   Jonas Merz OK Tisaren 11:13
  26234   Christian Faruga Karldén Kvillebyns SK 11:16
  431006   Marcus Kempe Sävedalens AIK 11:19


D205210 meter4 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  214217   Svea Hagrydh Vänersborgs SK 10:46
  970607   Sara Almehed Frölunda OL 10:49
  403956   Maria Lund Stenungsunds OK 10:52
  214212   Olivia Nyman Vänersborgs SK 10:55


H206630 meter2 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  951200   Johannes Kuhlin Göteborg-Majorna OK 11:06
  960012   Oscar Renberg Sävedalens AIK 11:09


D164870 meter6 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  9990129   Maja Andersson Trollhättans SOK 11:02
  980925   Agnes Spånér Göteborg-Majorna OK 11:05
  990501   Sofia Österman Vänersborgs SK 11:08
  14171   Kajsa Jungbjer Göteborg-Majorna OK 11:11
  9990909   Elin Hermansson Kungälvs OK 11:14
  429805   Moa Kuhlin Göteborg-Majorna OK 11:17


H165210 meter4 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  980280   Douglas Fransson Lee OK Alehof 10:44
  403954   Martin Lund Stenungsunds OK 10:47
  1992212   Axel Halvarsson OK Kroppefjäll 10:50
  900919   Felix Falk Göteborg-Majorna OK 10:53


D16K3770 meter1 anmäld1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  436053   Sofi Ström OK Skogsvargarna 10:46


D143770 meter4 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  341708   Tove Johansson OK Alehof 11:00
  9001125   Kajsa Rask Kungälvs OK 11:03
  426223   Sofia Johansson OK Skärmen 11:06
  348395   Matilda Renlund Stigsökarna 11:09


H143770 meter3 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  9001011   Anders Björklund Trollhättans SOK 10:32
  7011028   Erik Hogedal Göteborg-Majorna OK 10:35
  403960   Erik Lund Stenungsunds OK 10:38


D122640 meter8 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  449817   Sofia Rask Kungälvs OK 10:32
  9030210   Alma Appelgren Trollhättans SOK 10:35
  9080808   Marie Asplund Kungälvs OK 10:38
  426224   Clara Johansson OK Skärmen 10:41
  500515   Lisa Falk Göteborg-Majorna OK 10:44
  340239   Katrin Asplund Kungälvs OK 10:47
  436054   Ida Ström OK Skogsvargarna 10:50
  426225   Frida Johansson OK Skärmen 10:53


H122640 meter10 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  1020302   Isak Olsson Stigsökarna 10:54
  572002   Linus Backlund Trollhättans SOK 10:57
  1020312   Arvid Aronsson OK Kroppefjäll 11:00
  449531   Arvid Ekström Stenungsunds OK 11:03
  451065   Erik Johansson OK Alehof 11:06
  9030415   David Almen Vänersborgs SK 11:09
  403958   Johan Lund Stenungsunds OK 11:12
  9020225   Gabriel Öhgren Sävedalens AIK 11:15
  9020310   Linus Boström OK Alehof 11:18
  452186   Olle Melén Trollhättans SOK 11:21


H12K2080 meter3 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  433659   Emil Eriksson OK Flundrehof 10:55
  9030531   Hampus Hellqvist OK Flundrehof 10:58
  2077202   Willy Fjällborg Stenungsunds OK 11:01


D102080 meter7 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  343474   Emilia Sandin OK Skärmen 10:35
  2054970   Elina Reinholdsson OK Alehof 10:38
  446300   Emma Karlsson OK Landehof 10:41
  1040217   Matilda Wallström Sävedalens AIK 10:44
  2075417   Filippa Glue OK Skärmen 10:47
  421646   Matilda Cederberg Vänersborgs SK 10:50
  354986   Felicia Sandin OK Skärmen 10:53


H102080 meter4 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  448839   Johan Eriksson OK Skogsvargarna 10:48
  9050222   Edvin Ockborn Trollhättans SOK 10:51
  449280   Lucas Boström OK Alehof 10:54
  451123   Axel Brönnestam OK Gipen 10:57


D405210 meter5 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  352781   Ane Laugen OK Linné 11:08
  14499   Mie Östling Kungälvs OK 11:11
  7711124   Pia Johansson OK Landehof 11:14
  218230   Inger Cederberg Vänersborgs SK 11:17
  449818   Erika Rask Kungälvs OK 11:20


H406630 meter7 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  14111   Kristoffer Sideby Göteborg-Majorna OK 10:43
  427913   Pål Magnusson Uddevalla IS 10:46
  11593   Anders Hellgren Frölunda OL 10:49
  28586   Erik Backlund Trollhättans SOK 10:52
  431168   Bo Kron OK Flundrehof 10:55
  9700217   Thomas Karlsson OK Landehof 10:58
  14424   Mats Hermansson Kungälvs OK 11:01


D454870 meter8 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  9651126   Anna Asplund Kungälvs OK 11:01
  260835   Ingalill Grund Herrestads AIF 11:04
  653358   Anette Bernhed Sävedalens AIK 11:07
  651201   Malin Årebäck Göteborg-Majorna OK 11:10
  343828   Annelie Johansson OK Skärmen 11:13
  25121   Jenny Nyman Vänersborgs SK 11:16
  248224   Katarina Almehed Frölunda OL 11:19
  26385   Heli Marjomaa Stigsökarna 11:22


H456310 meter13 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  667893   Ola Wallinder Göteborg-Majorna OK 10:30
  26502   Mats Hallsten OK Skärmen 10:33
  451954   Mikael Öhgren Sävedalens AIK 10:36
  660506   Patrik Falk Göteborg-Majorna OK 10:39
  9650128   Bo Westerberg Trollhättans SOK 10:42
  33362   Graham Kemp Göteborg-Majorna OK 10:45
  438444   Jan Grahn IK Uven 10:48
  650110   Peter Strömdahl OK Skogsvargarna 10:51
  245824   Åke Andersson Trollhättans SOK 10:54
  11061   Anders Yngström Göteborg-Majorna OK 10:57
  14508   Lars Östling Kungälvs OK 11:00
  670219   Tommy Johansson Stångenäs AIS 11:03
  685514   Nichlas Wallström Sävedalens AIK 11:06


D503970 meter5 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  26221   Birgit Hansson Herrestads AIF 10:50
  433652   Karin Laurell OK Flundrehof 10:53
  258584   Christina Birath Stenungsunds OK 10:56
  241270   Nina Schmidt Trollhättans SOK 10:59
  26540   Anita Davallius Uddevalla IS 11:02


H505840 meter19 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  207231   Hans Voksepp OK Skogshjortarna 10:29
  14167   Mikael Jungbjer Göteborgs SK 10:32
  306490   Jörgen Hallén Trollhättans SOK 10:35
  610307   Thomas Attfors Sävedalens AIK 10:38
  601602   Torbjörn Aronsson Göteborg-Majorna OK 10:41
  331796   Leif Hagman IK Uven 10:44
  9620926   Stefan Hornebrant Trollhättans SOK 10:47
  239875   Håkan Wåhlander Frölunda OL 10:50
  2062724   Mikael Johansson OK Skärmen 10:53
  306507   Håkan Schmidt Trollhättans SOK 10:56
  641903   Ulf Almehed Frölunda OL 10:59
  306501   Ulf Nyström Trollhättans SOK 11:02
  362061   Hans Lindgren OK Skogshjortarna 11:05
  26162   Magnus Wide Frölunda OL 11:08
  11313   Ragnar Uppström FK Herkules 11:11
  217423   Hans Kööhler Trollhättans SOK 11:14
  302414   Christer Borg Göteborg-Majorna OK 11:17
  9621122   Staffan Asplund Kungälvs OK 11:20
  9640304   Bengt Norrman Trollhättans SOK 11:23


D553560 meter11 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  263540   Anna-Karin Granath Tolered-Utby Ol-klubb 10:53
  403961   Kerstin Haugen-Lund Stenungsunds OK 10:56
  11543   Monika Nilsson OK Alehof 10:59
  30160   My Engström Lerums SOK 11:02
  356097   Eva Karlsson Uddevalla OK 11:05
  405541   Susanne Eickhoff Sävedalens AIK 11:08
  27755   Margareta Netz Trollhättans SOK 11:11
  10465   Ylva Johansson OK Skogsvargarna 11:14
  560809   Kerstin Burman Kvillebyns SK 11:17
  520616   Monica Knutsson Sävedalens AIK 11:20
  14081   Anneli Brander Nilsson Stenungsunds OK 11:23


H555210 meter19 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  26537   Börje Pålsson Uddevalla IS 10:31
  26208   Lasse Johansson Eds SK 10:34
  9560421   Thomas Lundgren Trollhättans SOK 10:37
  44670   Dick Nyman Uddevalla IS 10:40
  581010   Stefan Sjöblom Frölunda OL 10:43
  405542   Martin Eickhoff Sävedalens AIK 10:46
  444012   Christer Brander Nilsson Stenungsunds OK 10:49
  570804   Anders Spånér Göteborg-Majorna OK 10:52
  306508   Arne Nåbo Trollhättans SOK 10:55
  258688   Torbjörn Almgren Göteborgs SK 10:58
  580101   Mats Lindqvist Sävedalens AIK 11:01
  18416   Mikael Bodén Markbygdens OK 11:04
  14044   Bengt Nilsson Göteborg-Majorna OK 11:07
  344914   Anders Björklund Sävedalens AIK 11:10
  256679   Anders Johansson Trollhättans SOK 11:13
  550421   Jens Kaminsky Göteborg-Majorna OK 11:16
  403955   Arne Lund Stenungsunds OK 11:19
  7570412   Jerker Netz Trollhättans SOK 11:22
  429776   Tuomo Saaranen OK Skogshjortarna 11:25


D603660 meter6 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  14001   Ing-Marie Brander-Strand Göteborg-Majorna OK 11:00
  239350   Gunnel Turpeinen Kvillebyns SK 11:03
  531203   Gunilla Hogedal Vänersborgs SK 11:06
  340290   Eva Johansson Kungälvs OK 11:09
  11005   Solveig Hedenblom Sjövalla FK 11:12
  26547   Britt Karlsson Stenungsunds OK 11:15


H604970 meter17 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  25378   Jan-Åke Axelsson Hestra IF 10:30
  500009   Jan-Åke Sörliklev Trollhättans SOK 10:33
  345011   Björn Engström Lerums SOK 10:36
  11018   Sven Erik Molander Tolered-Utby Ol-klubb 10:39
  11527   Lennart Jansson OK Alehof 10:42
  44631   Jan-Erik Pålsson Uddevalla IS 10:45
  500306   Lars Hogedal Vänersborgs SK 10:48
  510729   Roalh Kleveland Kvillebyns SK 10:51
  27763   Börje Gustavsson Trollhättans SOK 10:54
  511004   Stefan Millegård Sävedalens AIK 10:57
  501109   Per Ivarsson Trollhättans SOK 11:00
  402893   Mats Karlsson Stenungsunds OK 11:03
  543112   Lennart Hålsjö OK Skogshjortarna 11:06
  1531029   Hans Ekberg Trollhättans SOK 11:09
  500718   Kent Kardell Ljungskile FK 11:12
  878421   Bo Håkansson IFK Göteborg 11:15
  226977   Bengt Jonasson Göteborg-Majorna OK 11:18


D653660 meter9 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  25559   Anna-Karin Christiansson Trollhättans SK 10:28
  14493   Ulla-Britt Ordasi Kungälvs OK 10:31
  448913   Görel Nordin Vänersborgs SK 10:34
  11546   Ingegerd Olsson OK Alehof 10:37
  11311   Ingrid Rex Wallström OK Landehof 10:40
  11520   Britt-Marie Grönroos OK Alehof 10:43
  14674   Ingrid Carlstedt Sävedalens AIK 10:46
  14246   Ann-Britt Johansson IK Stern 10:49
  14043   Elisabeth Rosén Göteborg-Majorna OK 10:52


H654870 meter12 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  28526   Ronny Ragnarsson Markbygdens OK 10:51
  356093   Johnny Karlsson Uddevalla OK 10:54
  26401   Oskar Johansson Stångenäs AIS 10:57
  11545   Sten Olsson OK Alehof 11:00
  555190   Bengt-Olof Johansson Stångenäs AIS 11:03
  30302   Olof Karlsson Uddevalla OK 11:06
  725000   Hans Carlstedt Sävedalens AIK 11:09
  451684   Stig Oveland Valbo AIF 11:12
  26409   Conny Jidetoft Stångenäs AIS 11:15
  26571   Bo Karlsson Ljungskile FK 11:18
  11521   Jack Grönroos OK Alehof 11:21
  425069   Ingemar Magnusson Boxholm-Mjölby OL 11:24


D702670 meter10 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  2058250   Margareta Johansson Trollhättans SOK 10:58
  14614   Lillemor Hallin OK Landehof 11:01
  11510   Elvy Börjesson OK Alehof 11:04
  419727   Eva Olofsson OK Flundrehof 11:07
  11390   Barbro Johansson Sjövalla FK 11:10
  214392   Ann-Britt Björkman Kungälvs OK 11:13
  19509   Eva Isaksson OK Skogshjortarna 11:16
  306505   Lena Waern Trollhättans SOK 11:19
  25120   Birgitta Stenström Vänersborgs SK 11:22
  14612   Inga Persson OK Landehof 11:25


H703560 meter13 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  7201243   Henrik Hvoslef IK Stern 10:33
  234760   Gunnar Persson Svanesunds GIF 10:36
  355805   Lars Johansson OK Skogshjortarna 10:39
  717445   Lars Ljungberg Trollhättans SOK 10:42
  14122   Kenneth Rosén Göteborg-Majorna OK 10:45
  505535   Ronny Andersson OK Skogshjortarna 10:48
  242277   Gunnar Vallin OK Landehof 10:51
  14519   Bertil Qvick Kungälvs OK 10:54
  14264   Hans C Johansson IK Stern 10:57
  419726   Leif Olofsson OK Flundrehof 11:00
  260919   Acke Wåhlander Göteborg-Majorna OK 11:03
  16836   Bengt Hansson OK Löftan 11:06
  446065   Kjell-Åke Isaksson OK Skogshjortarna 11:09


D752670 meter6 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  446024   Barbro Vallin Kungälvs OK 10:59
  403079   Ingrid Borgliden Vänersborgs SK 11:02
  14439   Gull-Britt Grönberg Kungälvs OK 11:05
  28476   Lisbeth Johansson OK Skogshjortarna 11:08
  14437   Eivor Steen-Olsson Kungälvs OK 11:11
  9911979   Gudrun Broman Göteborg-Majorna OK 11:14


H753660 meter2 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  449658   Gunnar Waern Trollhättans SOK 10:53
  30552   Leif Johansson Trollhättans SOK 10:56


D802280 meter2 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  26541   Signe Nyman Uddevalla IS 10:37
  1173341   Lisa Hedström OK Pan-Kristianstad 10:40


H802670 meter3 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  24921   Ove Kilborn Uddevalla IS 10:57
  11004   Björn Broman Göteborg-Majorna OK 11:00
  26534   Gunnar Larsson Uddevalla IS 11:03


Insk1600 meter2 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  14704   Moa Wallström Sävedalens AIK 10:30
  9080401   Melker Ockborn Trollhättans SOK 10:30


U11600 meter4 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  451337   Anton Rask Kungälvs OK 10:30
  409555   Julia Ekberg Trollhättans SOK 10:30
  2075479   Ingela Glue OK Skärmen 10:30
  214218   Maja Nyman Vänersborgs SK 10:30


U22080 meter6 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  2054980   Wilma Reinholdsson OK Alehof 10:30
  1010524   Philip Ekberg Trollhättans SOK 10:30
  11333   Miranda Wallström Sävedalens AIK 10:30
  452127   Nils Melén Trollhättans SOK 10:30
  854545   Isak Einarsson Brattås CK 10:30
  448895   Tim Hevelius OK Skogsvargarna 10:30


ÖM32670 meter3 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  441930   Annika Johansson OK Alehof 10:30
  439384   Kristina Nyström Trollhättans SOK 10:30
  449665   Cenny Appelgren Trollhättans SOK 10:30


ÖM53770 meter4 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  351086   Tomas Andersson Vänersborgs SK 10:30
  15890   Thomas Asplund OK Skogsvargarna 10:30
  721210   Per Einarsson Brattås CK 10:30
  2058830   Victoria Jarl-Benander IF Rigor 10:30


ÖM73560 meter1 anmäld1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  2075347   Thomas Glue OK Skärmen 10:30


ÖM84870 meter1 anmäld1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  2077208   Mikael Fjällborg Stenungsunds OK 10:30


ÖM97580 meter1 anmäld1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  452107   Jonas Melén Trollhättans SOK 10:30


Skapad 2014-08-30 13:03:51 med OLA version 5.1.10-1