Götaälvdalsträffen, Sträcktidsresultatlista

2011-08-20

D213760 m6 anmälda
1Karin Aneland-Thern
IFK Göteborg
32:302:58
2:58
1:31
29:44
0:48
3:46
2:29
32:13
1:20
5:06
0:17
32:30
3:11
8:17
2:31
10:48
1:28
12:16
3:10
15:26
1:37
17:03
1:36
18:39
6:26
25:05
2:07
27:12
1:01
28:13
2Emelie Svalin
Vänersborgs SK
33:553:16
3:16
1:42
31:26
0:49
4:05
2:13
33:39
1:21
5:26
0:16
33:55
3:32
8:58
3:12
12:10
1:06
13:16
2:29
15:45
1:56
17:41
1:54
19:35
7:03
26:38
1:57
28:35
1:09
29:44
3Johanna Karlsson
OK Pan-Kristianstad
41:403:58
3:58
1:46
38:50
0:47
4:45
2:33
41:23
1:35
6:20
0:17
41:40
3:59
10:19
6:56
17:15
1:29
18:44
2:27
21:11
2:13
23:24
2:25
25:49
7:29
33:18
2:28
35:46
1:18
37:04
4Lisa Borssén
OK Kroppefjäll
42:525:10
5:10
1:44
39:55
0:44
5:54
2:40
42:35
1:32
7:26
0:17
42:52
6:49
14:15
3:14
17:29
1:17
18:46
2:36
21:22
2:12
23:34
2:26
26:00
8:17
34:17
2:18
36:35
1:36
38:11
5Sandra Axelsson
Vänersborgs SK
60:074:23
4:23
2:02
53:52
1:00
5:23
5:57
59:49
2:26
7:49
0:18
60:07
4:47
12:36
7:06
19:42
1:11
20:53
2:39
23:32
2:22
25:54
2:39
28:33
12:52
41:25
8:43
50:08
1:42
51:50




H214620 m25 anmälda
1Rickard Holmqvist
Hestra IF
31:072:06
2:06
0:49
25:47
0:39
2:45
0:57
26:44
2:26
5:11
1:01
27:45
1:40
6:51
0:31
28:16
2:08
8:59
1:09
29:25
1:13
10:12
1:28
30:53
0:48
11:00
0:14
31:07
2:59
13:59
2:27
16:26
2:00
18:26
1:04
19:30
5:28
24:58
2Jakob Lööf
OK Pan-Kristianstad
31:282:11
2:11
0:56
25:30
0:36
2:47
1:07
26:37
2:21
5:08
1:02
27:39
1:43
6:51
0:53
28:32
2:08
8:59
1:09
29:41
1:04
10:03
1:33
31:14
0:46
10:49
0:14
31:28
2:47
13:36
2:43
16:19
1:52
18:11
1:32
19:43
4:51
24:34
3Johan Modig
OK Pan-Kristianstad
31:441:58
1:58
1:03
26:29
0:38
2:36
0:52
27:21
2:21
4:57
1:03
28:24
1:35
6:32
0:27
28:51
1:57
8:29
1:09
30:00
1:19
9:48
1:30
31:30
0:41
10:29
0:14
31:44
2:44
13:13
2:39
15:52
2:55
18:47
0:52
19:39
5:47
25:26
4Harri Karlsson
OK Pan-Kristianstad
31:512:19
2:19
0:58
26:07
0:41
3:00
1:01
27:08
2:17
5:17
0:59
28:07
1:44
7:01
0:31
28:38
2:06
9:07
1:08
29:46
1:12
10:19
1:50
31:36
0:47
11:06
0:15
31:51
3:17
14:23
2:26
16:49
1:57
18:46
1:00
19:46
5:23
25:09
5Martin Ivarsson
IL Tyrving
33:182:13
2:13
0:50
27:22
0:41
2:54
1:00
28:22
2:27
5:21
1:10
29:32
2:14
7:35
0:30
30:02
2:38
10:13
1:11
31:13
1:21
11:34
1:50
33:03
0:47
12:21
0:15
33:18
3:12
15:33
2:25
17:58
2:02
20:00
1:11
21:11
5:21
26:32
6Markus Johansson
IFK Göteborg
33:321:56
1:56
0:57
26:56
0:35
2:31
1:59
28:55
2:26
4:57
1:03
29:58
1:52
6:49
0:29
30:27
2:29
9:18
1:20
31:47
1:08
10:26
1:32
33:19
1:02
11:28
0:13
33:32
3:09
14:37
2:47
17:24
2:16
19:40
1:01
20:41
5:18
25:59
7Richard Sjöholm
OK Pan-Kristianstad
34:192:24
2:24
1:07
28:31
0:38
3:02
1:01
29:32
2:32
5:34
1:09
30:41
2:01
7:35
0:32
31:13
2:21
9:56
1:19
32:32
1:07
11:03
1:35
34:07
0:43
11:46
0:12
34:19
3:26
15:12
2:43
17:55
2:24
20:19
1:10
21:29
5:55
27:24
8Jonatan Larsson
Uddevalla OK
35:582:21
2:21
1:09
29:47
0:43
3:04
1:10
30:57
3:05
6:09
1:24
32:21
1:51
8:00
0:30
32:51
2:37
10:37
1:17
34:08
1:26
12:03
1:33
35:41
0:47
12:50
0:17
35:58
3:57
16:47
2:33
19:20
2:15
21:35
1:04
22:39
5:59
28:38
9Gunnar Elveljung
IFK Göteborg
36:182:15
2:15
1:06
29:27
0:44
2:59
1:19
30:46
2:33
5:32
1:14
32:00
1:49
7:21
0:35
32:35
2:48
10:09
1:42
34:17
1:27
11:36
1:45
36:02
0:50
12:26
0:16
36:18
3:35
16:01
2:49
18:50
2:21
21:11
1:11
22:22
5:59
28:21
10Andréas Thern
IFK Göteborg
36:512:14
2:14
1:06
30:55
0:39
2:53
1:03
31:58
2:19
5:12
1:15
33:13
1:58
7:10
0:31
33:44
2:16
9:26
1:22
35:06
1:24
10:50
1:31
36:37
0:59
11:49
0:14
36:51
2:58
14:47
5:32
20:19
2:03
22:22
1:08
23:30
6:19
29:49
11Andreas Johansson
IFK Göteborg
37:032:19
2:19
1:03
30:11
0:41
3:00
1:41
31:52
2:35
5:35
1:15
33:07
2:17
7:52
0:38
33:45
2:43
10:35
1:23
35:08
1:07
11:42
1:40
36:48
1:05
12:47
0:15
37:03
3:26
16:13
3:25
19:38
2:24
22:02
1:03
23:05
6:03
29:08
12Rickard Börjesson
Hestra IF
38:062:07
2:07
0:59
28:41
0:35
2:42
4:13
32:54
2:30
5:12
1:32
34:26
1:50
7:02
0:28
34:54
2:19
9:21
1:10
36:04
1:04
10:25
1:48
37:52
0:43
11:08
0:14
38:06
3:06
14:14
3:27
17:41
2:43
20:24
2:02
22:26
5:16
27:42
13Jonas Gustafsson
Vänersborgs SK
38:332:09
2:09
0:57
31:49
0:38
2:47
1:01
32:50
2:42
5:29
1:12
34:02
2:17
7:46
0:32
34:34
2:22
10:08
1:17
35:51
1:15
11:23
2:26
38:17
1:05
12:28
0:16
38:33
4:21
16:49
4:18
21:07
2:26
23:33
1:46
25:19
5:33
30:52
14Joakim Axelsson
Trollhättans SOK
39:492:34
2:34
1:05
32:35
1:49
4:23
0:57
33:32
2:51
7:14
1:12
34:44
2:44
9:58
0:32
35:16
2:50
12:48
1:37
36:53
1:30
14:18
2:41
39:34
0:53
15:11
0:15
39:49
3:57
19:08
2:56
22:04
2:24
24:28
1:41
26:09
5:21
31:30
15Robert Enbom
Vänersborgs SK
40:062:21
2:21
1:08
33:33
1:26
3:47
1:04
34:37
2:41
6:28
1:28
36:05
2:02
8:30
0:33
36:38
2:36
11:06
1:31
38:09
1:13
12:19
1:40
39:49
0:52
13:11
0:17
40:06
3:11
16:22
6:08
22:30
2:22
24:52
1:20
26:12
6:13
32:25
16Robert Wetterlöf
OK Pan-Kristianstad
41:302:20
2:20
1:10
34:46
0:40
3:00
1:09
35:55
3:06
6:06
1:12
37:07
4:15
10:21
0:34
37:41
2:34
12:55
1:44
39:25
1:21
14:16
1:50
41:15
0:58
15:14
0:15
41:30
3:25
18:39
5:25
24:04
2:11
26:15
1:02
27:17
6:19
33:36
17Bjarne Bäcklund
IFK Göteborg
41:582:18
2:18
1:24
33:55
0:41
2:59
2:51
36:46
2:54
5:53
1:12
37:58
4:05
9:58
0:32
38:30
2:31
12:29
1:22
39:52
1:18
13:47
1:48
41:40
0:59
14:46
0:18
41:58
3:41
18:27
2:52
21:19
2:12
23:31
1:09
24:40
7:51
32:31
18Sebastian Dahlström
Åmåls OK
43:542:47
2:47
1:12
35:48
0:54
3:41
1:35
37:23
4:38
8:19
1:31
38:54
2:09
10:28
0:36
39:30
2:42
13:10
1:25
40:55
1:35
14:45
2:46
43:41
1:12
15:57
0:13
43:54
4:14
20:11
4:11
24:22
2:43
27:05
1:08
28:13
6:23
34:36
19Mattias Nilsson
Vänersborgs SK
43:592:20
2:20
1:11
30:39
1:39
3:59
2:57
33:36
3:19
7:18
3:22
36:58
2:15
9:33
0:33
37:31
2:30
12:03
1:13
38:44
1:10
13:13
4:59
43:43
0:51
14:04
0:16
43:59
3:12
17:16
3:40
20:56
2:18
23:14
1:04
24:18
5:10
29:28
20Tomas Johansson
Vänersborgs SK
51:552:32
2:32
1:05
42:02
0:47
3:19
1:13
43:15
3:05
6:24
4:04
47:19
2:32
8:56
0:32
47:51
5:38
14:34
1:43
49:34
1:39
16:13
2:06
51:40
1:26
17:39
0:15
51:55
4:24
22:03
6:59
29:02
2:30
31:32
1:24
32:56
8:01
40:57
21Patrik Svalin
Vänersborgs SK
52:412:33
2:33
1:30
43:27
1:51
4:24
1:21
44:48
3:25
7:49
1:53
46:41
2:36
10:25
1:34
48:15
3:01
13:26
1:45
50:00
1:37
15:03
2:23
52:23
1:05
16:08
0:18
52:41
4:18
20:26
6:53
27:19
3:22
30:41
2:56
33:37
8:20
41:57
22Pontus Carlsson
Trollhättans SOK
52:573:53
3:53
1:04
45:18
0:44
4:37
1:14
46:32
4:39
9:16
1:19
47:51
3:31
12:47
0:39
48:30
3:11
15:58
1:23
49:53
1:40
17:38
2:52
52:45
1:17
18:55
0:12
52:57
6:42
25:37
3:28
29:05
3:14
32:19
1:01
33:20
10:54
44:14
23Kristian Gustafsson
OK Skogshjortarna
62:555:37
5:37
1:29
48:47
1:05
6:42
5:54
54:41
4:09
10:51
2:07
56:48
4:20
15:11
0:48
57:36
3:50
19:01
2:10
59:46
2:01
21:02
2:51
62:37
1:21
22:23
0:18
62:55
5:14
27:37
4:22
31:59
3:45
35:44
1:35
37:19
9:59
47:18




H203760 m2 anmälda
Fredrik Wessmark
OK Flundrehof
Ej godk.4:22
4:22
2:31
45:18
1:17
5:39
2:38
47:56
1:54
7:33
0:14
48:10
7:20
14:53
4:39
19:32
1:16
20:48
2:48
23:36
1:58
25:34
3:40
29:14
9:21
38:35
 
42:47




D183340 m4 anmälda
1Lina Andersson
Trollhättans SOK
39:593:11
3:11
2:42
39:42
1:03
4:14
0:17
39:59
1:41
5:55
4:47
10:42
3:01
13:43
1:50
15:33
2:34
18:07
4:38
22:45
2:19
25:04
9:29
34:33
1:27
36:00
1:00
37:00
2Amanda Soppi
OK Kroppefjäll
46:263:45
3:45
2:15
46:11
1:01
4:46
0:15
46:26
2:04
6:50
6:57
13:47
4:07
17:54
2:21
20:15
3:12
23:27
6:04
29:31
2:26
31:57
9:11
41:08
1:46
42:54
1:02
43:56
3Veronica Lindgren
OK Skogshjortarna
65:154:34
4:34
4:42
64:59
1:33
6:07
0:16
65:15
3:19
9:26
7:22
16:48
3:31
20:19
2:04
22:23
2:41
25:04
9:40
34:44
2:42
37:26
12:19
49:45
8:23
58:08
2:09
60:17




H183540 m3 anmälda
1Fredrik Kjörk
Frölunda OL
45:563:16
3:16
1:54
45:40
4:45
8:01
0:16
45:56
4:27
12:28
1:52
14:20
2:28
16:48
1:27
18:15
1:56
20:11
9:02
29:13
1:55
31:08
9:54
41:02
1:55
42:57
0:49
43:46
2Hampus Carlsson
Trollhättans SK
46:364:26
4:26
2:11
46:18
5:10
9:36
0:18
46:36
6:13
15:49
1:33
17:22
2:57
20:19
1:44
22:03
2:23
24:26
7:08
31:34
1:26
33:00
8:04
41:04
1:47
42:51
1:16
44:07
3Oskar Jensen
Eds SK
59:115:18
5:18
2:54
58:50
5:30
10:48
0:21
59:11
5:37
16:25
1:48
18:13
3:26
21:39
1:35
23:14
5:34
28:48
8:57
37:45
4:22
42:07
10:54
53:01
1:44
54:45
1:11
55:56




D163180 m9 anmälda
1Aina Edgren
Trollhättans SOK
30:331:00
1:00
4:13
29:36
3:01
4:01
0:43
30:19
2:20
6:21
0:14
30:33
4:02
10:23
2:08
12:31
1:16
13:47
1:23
15:10
1:14
16:24
1:38
18:02
2:03
20:05
3:45
23:50
1:33
25:23
2Klara Pålsson
Kungälvs OK
34:191:17
1:17
1:58
33:21
2:39
3:56
0:43
34:04
2:39
6:35
0:15
34:19
4:25
11:00
2:58
13:58
1:40
15:38
1:39
17:17
2:01
19:18
2:38
21:56
2:38
24:34
4:23
28:57
2:26
31:23
3Malin Widén
Uddevalla OK
34:241:10
1:10
1:45
33:29
2:53
4:03
0:41
34:10
3:16
7:19
0:14
34:24
3:56
11:15
2:41
13:56
1:59
15:55
1:23
17:18
2:01
19:19
2:10
21:29
2:27
23:56
4:28
28:24
3:20
31:44
4Malin Reichenberg
Idefjordens SK
41:031:13
1:13
5:53
39:58
3:24
4:37
0:50
40:48
3:13
7:50
0:15
41:03
4:53
12:43
3:23
16:06
1:45
17:51
2:03
19:54
1:46
21:40
2:30
24:10
2:28
26:38
4:53
31:31
2:34
34:05
5Linda Hansson
OK Skärmen
44:091:24
1:24
2:21
43:18
2:32
3:56
0:35
43:53
3:20
7:16
0:16
44:09
6:21
13:37
4:41
18:18
1:58
20:16
5:02
25:18
1:54
27:12
2:32
29:44
2:29
32:13
4:39
36:52
4:05
40:57
6Carolina Larsson
Åmåls OK
53:211:20
1:20
3:01
52:22
2:41
4:01
0:42
53:04
3:01
7:02
0:17
53:21
9:43
16:45
8:49
25:34
1:35
27:09
1:50
28:59
4:42
33:41
2:56
36:37
4:13
40:50
6:07
46:57
2:24
49:21
7Sara Almehed
Frölunda OL
54:181:30
1:30
3:29
53:12
2:57
4:27
0:51
54:03
11:29
15:56
0:15
54:18
6:22
22:18
5:52
28:10
1:57
30:07
2:30
32:37
2:27
35:04
3:30
38:34
2:57
41:31
5:34
47:05
2:38
49:43
8My Magnusson
Stenungsunds OK
55:121:55
1:55
3:26
54:07
3:46
5:41
0:48
54:55
9:08
14:49
0:17
55:12
7:10
21:59
3:31
25:30
2:15
27:45
5:09
32:54
2:04
34:58
2:59
37:57
3:12
41:09
6:57
48:06
2:35
50:41




H163550 m8 anmälda
1Mattias Johansson
Stångenäs AIS
27:430:52
0:52
0:59
25:28
1:39
2:31
0:38
26:06
1:51
4:22
1:24
27:30
1:12
5:34
0:13
27:43
3:43
9:17
0:52
10:09
1:47
11:56
1:05
13:01
1:16
14:17
1:41
15:58
2:03
18:01
6:28
24:29
2Noak Sanderberg
Åmåls OK
30:011:09
1:09
1:22
27:31
1:51
3:00
0:46
28:17
2:07
5:07
1:29
29:46
1:14
6:21
0:15
30:01
3:44
10:05
1:06
11:11
1:50
13:01
1:12
14:13
1:26
15:39
1:45
17:24
1:49
19:13
6:56
26:09
3Christoffer Johansson
Trollhättans SOK
34:051:03
1:03
1:15
30:08
3:02
4:05
2:06
32:14
2:18
6:23
1:38
33:52
1:30
7:53
0:13
34:05
4:42
12:35
1:07
13:42
1:29
15:11
1:16
16:27
1:25
17:52
2:07
19:59
1:54
21:53
7:00
28:53
4John Gabrielsson
Sävedalens AIK
36:380:57
0:57
1:35
34:03
2:19
3:16
0:42
34:45
2:37
5:53
1:40
36:25
5:12
11:05
0:13
36:38
4:41
15:46
1:01
16:47
1:56
18:43
1:21
20:04
1:20
21:24
2:11
23:35
2:12
25:47
6:41
32:28
5Colin Fransson Lee
OK Alehof
38:250:57
0:57
1:44
34:52
2:11
3:08
1:02
35:54
2:21
5:29
2:17
38:11
2:41
8:10
0:14
38:25
4:14
12:24
1:02
13:26
2:27
15:53
3:05
18:58
1:29
20:27
2:07
22:34
2:38
25:12
7:56
33:08
6Jacob Lilljeqvist
Stigsökarna
38:440:54
0:54
1:27
35:49
2:05
2:59
0:50
36:39
4:20
7:19
1:48
38:27
1:21
8:40
0:17
38:44
4:25
13:05
0:56
14:01
5:52
19:53
1:25
21:18
1:19
22:37
1:46
24:23
2:23
26:46
7:36
34:22




D16 Kort2610 m1 anmälda
1Johanna Kjellberg
OK Flundrehof
44:412:13
2:13
5:38
7:51
5:50
13:41
5:05
18:46
6:59
25:45
5:59
31:44
2:01
33:45
6:20
40:05
3:26
43:31
0:51
44:22
0:19
44:41
 




H16 Kort2770 m1 anmälda
1Jakob Laurell
OK Flundrehof
29:571:42
1:42
1:29
3:11
3:28
6:39
4:56
11:35
2:42
14:17
3:50
18:07
2:57
21:04
1:42
22:46
3:38
26:24
2:32
28:56
0:48
29:44
0:13
29:57




D142610 m8 anmälda
1Kajsa Jungbjer
Göteborg-Majorna OK
20:301:13
1:13
2:57
4:10
3:15
7:25
1:38
9:03
2:49
11:52
2:41
14:33
1:06
15:39
2:31
18:10
1:24
19:34
0:41
20:15
0:15
20:30
 
2Kerstin Wadman
Göteborg-Majorna OK
25:371:08
1:08
2:41
3:49
9:08
12:57
2:01
14:58
3:01
17:59
2:19
20:18
0:59
21:17
2:12
23:29
1:11
24:40
0:41
25:21
0:16
25:37
 
3Agnes Spånér
Sävedalens AIK
25:551:19
1:19
4:30
5:49
4:02
9:51
2:59
12:50
3:45
16:35
2:26
19:01
1:12
20:13
3:03
23:16
1:37
24:53
0:45
25:38
0:17
25:55
 
4Signe Steindahl
Stenungsunds OK
29:391:38
1:38
3:48
5:26
3:59
9:25
6:06
15:31
4:01
19:32
2:54
22:26
1:13
23:39
3:28
27:07
1:26
28:33
0:48
29:21
0:18
29:39
 
5Maria Eriksson
Eds SK
31:151:23
1:23
3:33
4:56
4:37
9:33
5:31
15:04
4:58
20:02
3:18
23:20
1:25
24:45
3:19
28:04
1:55
29:59
0:59
30:58
0:17
31:15
 
6Isabell Larsson
Åmåls OK
36:331:32
1:32
5:19
6:51
4:12
11:03
10:41
21:44
3:45
25:29
2:54
28:23
1:23
29:46
3:41
33:27
1:55
35:22
0:53
36:15
0:18
36:33
 
7Elvira Olsson
OK Kroppefjäll
39:261:38
1:38
4:16
5:54
13:49
19:43
4:59
24:42
3:43
28:25
2:55
31:20
1:23
32:43
3:38
36:21
1:46
38:07
1:02
39:09
0:17
39:26
 




H142770 m13 anmälda
1Rasmus Arfwedson
Frölunda OL
22:011:05
1:05
1:45
2:50
2:16
5:06
4:42
9:48
1:25
11:13
2:31
13:44
2:04
15:48
1:16
17:04
2:49
19:53
1:17
21:10
0:37
21:47
0:14
22:01
2Otto Stuhlhofer
OK Landehof
24:391:02
1:02
1:19
2:21
5:17
7:38
3:31
11:09
1:56
13:05
2:55
16:00
2:02
18:02
1:34
19:36
2:50
22:26
1:16
23:42
0:41
24:23
0:16
24:39
3Douglas Fransson Lee
OK Alehof
25:251:00
1:00
1:23
2:23
2:44
5:07
3:43
8:50
2:33
11:23
2:45
14:08
2:34
16:42
2:46
19:28
3:14
22:42
1:48
24:30
0:40
25:10
0:15
25:25
4Albin Claesson
Sävedalens AIK
27:461:11
1:11
1:30
2:41
2:13
4:54
5:14
10:08
1:49
11:57
2:58
14:55
4:09
19:04
2:10
21:14
3:36
24:50
1:43
26:33
0:57
27:30
0:16
27:46
5John Gordon
Stigsökarna
29:181:15
1:15
2:20
3:35
2:58
6:33
5:03
11:36
2:34
14:10
3:26
17:36
2:19
19:55
2:18
22:13
4:12
26:25
1:53
28:18
0:45
29:03
0:15
29:18
6Anton Berneving
OK Gipen
30:031:15
1:15
1:44
2:59
2:27
5:26
6:36
12:02
2:29
14:31
3:24
17:55
2:29
20:24
2:45
23:09
4:05
27:14
1:38
28:52
0:54
29:46
0:17
30:03
7Adrian Dahlström
Åmåls OK
37:211:00
1:00
1:22
2:22
4:02
6:24
16:07
22:31
1:34
24:05
4:01
28:06
1:37
29:43
2:01
31:44
3:17
35:01
1:33
36:34
0:32
37:06
0:15
37:21
8Rasmus Bäcklund
IFK Göteborg
41:574:06
4:06
1:28
5:34
5:06
10:40
8:32
19:12
3:24
22:36
4:13
26:49
3:41
30:30
3:48
34:18
4:24
38:42
1:57
40:39
1:02
41:41
0:16
41:57
9Joel Karlsson
Kvillebyns SK
47:381:19
1:19
1:46
3:05
3:03
6:08
22:04
28:12
2:18
30:30
5:51
36:21
3:07
39:28
2:15
41:43
3:31
45:14
1:26
46:40
0:44
47:24
0:14
47:38
10Emil Karlsson
Kvillebyns SK
56:401:19
1:19
1:27
2:46
5:23
8:09
29:06
37:15
2:18
39:33
5:44
45:17
3:08
48:25
2:23
50:48
3:24
54:12
1:31
55:43
0:42
56:25
0:15
56:40
11Linus Olsson
OK Gipen
62:471:13
1:13
1:41
2:54
4:41
7:35
28:37
36:12
3:45
39:57
5:08
45:05
4:45
49:50
4:04
53:54
5:38
59:32
1:54
61:26
1:05
62:31
0:16
62:47
Joel Gustavsson
Stigsökarna
Ej godk.     
38:43

31:34

25:00
  
49:04
0:17
49:21




D14 Kort2410 m2 anmälda
1Ronja Steindahl
Stenungsunds OK
42:333:30
3:30
6:13
9:43
5:57
15:40
0:56
16:36
3:12
19:48
4:49
24:37
9:28
34:05
3:53
37:58
3:28
41:26
0:49
42:15
0:18
42:33
 




H14 Kort2450 m1 anmälda
1Mattis Hallberg
IK Uven
54:4723:01
23:01
5:45
28:46
3:15
32:01
2:13
34:14
2:28
36:42
1:28
38:10
5:32
43:42
4:02
47:44
3:42
51:26
2:22
53:48
0:44
54:32
0:15
54:47




D122410 m7 anmälda
1Siri Björklund
Trollhättans SOK
21:372:16
2:16
3:24
5:40
2:33
8:13
0:50
9:03
1:53
10:56
2:16
13:12
2:38
15:50
2:35
18:25
2:08
20:33
0:46
21:19
0:18
21:37
 
2Ida Kristiansson
Trollhättans SOK
22:282:18
2:18
4:02
6:20
3:10
9:30
0:59
10:29
1:50
12:19
2:12
14:31
2:20
16:51
2:38
19:29
2:01
21:30
0:42
22:12
0:16
22:28
 
3Erika Källvik-Leufvén
Åmåls OK
23:492:40
2:40
3:12
5:52
2:57
8:49
0:48
9:37
2:10
11:47
2:48
14:35
3:12
17:47
2:36
20:23
2:19
22:42
0:47
23:29
0:20
23:49
 
4Matilda Johansson
Stångenäs AIS
26:063:13
3:13
5:15
8:28
2:59
11:27
1:10
12:37
2:02
14:39
2:44
17:23
2:26
19:49
2:34
22:23
2:41
25:04
0:46
25:50
0:16
26:06
 
5Sofia Johansson
OK Skärmen
26:354:34
4:34
4:09
8:43
3:02
11:45
0:47
12:32
2:09
14:41
2:57
17:38
2:50
20:28
2:59
23:27
2:12
25:39
0:38
26:17
0:18
26:35
 
6Johanna Källvik-Leufvén
Åmåls OK
34:2612:47
12:47
3:25
16:12
3:13
19:25
0:58
20:23
2:01
22:24
3:17
25:41
2:56
28:37
2:20
30:57
2:24
33:21
0:45
34:06
0:20
34:26
 
7Ellen Nyman
OK Gipen
55:1227:07
27:07
6:10
33:17
5:06
38:23
0:59
39:22
2:14
41:36
2:43
44:19
3:22
47:41
2:46
50:27
3:32
53:59
0:55
54:54
0:18
55:12
 




H122450 m9 anmälda
1Elias Olsson
OK Kroppefjäll
22:292:32
2:32
2:52
5:24
2:25
7:49
1:09
8:58
2:06
11:04
1:44
12:48
2:06
14:54
2:09
17:03
2:18
19:21
2:06
21:27
0:47
22:14
0:15
22:29
2Filip Johansson
Trollhättans SOK
22:302:11
2:11
2:49
5:00
3:34
8:34
1:20
9:54
1:40
11:34
0:53
12:27
2:17
14:44
2:03
16:47
2:15
19:02
2:35
21:37
0:37
22:14
0:16
22:30
3Gustav Nyman
Vänersborgs SK
24:323:01
3:01
3:00
6:01
2:47
8:48
1:16
10:04
2:02
12:06
1:01
13:07
2:16
15:23
2:33
17:56
2:54
20:50
2:46
23:36
0:41
24:17
0:15
24:32
4Eskil Tryggö
Trollhättans SOK
25:255:20
5:20
3:09
8:29
3:15
11:44
0:51
12:35
2:03
14:38
0:45
15:23
2:11
17:34
2:22
19:56
2:20
22:16
2:14
24:30
0:40
25:10
0:15
25:25
5Axel Halvarsson
OK Kroppefjäll
25:552:06
2:06
3:47
5:53
2:58
8:51
1:20
10:11
2:45
12:56
0:55
13:51
2:22
16:13
2:33
18:46
2:41
21:27
3:21
24:48
0:50
25:38
0:17
25:55
6Oliver Fransson Lee
OK Alehof
29:413:35
3:35
5:02
8:37
3:08
11:45
1:21
13:06
2:42
15:48
1:07
16:55
2:27
19:22
2:37
21:59
3:26
25:25
2:53
28:18
1:06
29:24
0:17
29:41
7Oscar Karlsson
Trollhättans SOK
30:542:56
2:56
5:21
8:17
2:36
10:53
1:15
12:08
2:01
14:09
1:38
15:47
2:13
18:00
2:32
20:32
3:13
23:45
6:02
29:47
0:49
30:36
0:18
30:54
8Robin Larsson
OK Kroppefjäll
31:522:50
2:50
6:31
9:21
2:59
12:20
1:11
13:31
5:32
19:03
0:54
19:57
2:13
22:10
2:20
24:30
2:34
27:04
3:49
30:53
0:44
31:37
0:15
31:52




D12 Kort2130 m2 anmälda
1Sofia Larsson
Trollhättans SOK
37:2515:03
15:03
1:06
16:09
2:57
19:06
9:08
28:14
3:36
31:50
1:53
33:43
2:34
36:17
0:50
37:07
0:18
37:25
   
Johanna Wallberg
OK Alehof
Ej godk.2:32
2:32
1:00
3:32
7:19
10:51
4:59
15:50
3:41
19:31
1:17
20:48
 
23:29
0:24
23:53
   




H12 Kort2130 m1 anmälda
1Pontus Håkansson
Kvillebyns SK
29:163:52
3:52
1:48
5:40
4:47
10:27
6:21
16:48
4:34
21:22
3:01
24:23
2:57
27:20
1:36
28:56
0:20
29:16
   




D102130 m6 anmälda
1Elsa Aderstedt Althoff
Kungälvs OK
19:312:11
2:11
1:02
3:13
3:02
6:15
3:07
9:22
3:06
12:28
1:25
13:53
4:28
18:21
0:52
19:13
0:18
19:31
   
2Marie Asplund
Kungälvs OK
19:472:17
2:17
0:57
3:14
2:49
6:03
3:32
9:35
4:56
14:31
1:36
16:07
2:39
18:46
0:43
19:29
0:18
19:47
   
3Malin Kristiansson
Trollhättans SOK
21:045:14
5:14
0:59
6:13
2:31
8:44
3:18
12:02
3:20
15:22
1:53
17:15
2:38
19:53
0:53
20:46
0:18
21:04
   
4Clara Johansson
OK Skärmen
23:512:46
2:46
1:32
4:18
3:57
8:15
6:36
14:51
3:39
18:30
2:04
20:34
2:03
22:37
0:53
23:30
0:21
23:51
   
5Olga Eskilsson
Vänersborgs SK
39:313:46
3:46
1:41
5:27
3:14
8:41
4:04
12:45
20:16
33:01
2:16
35:17
2:31
37:48
1:25
39:13
0:18
39:31
   




H102130 m5 anmälda
1Linus Kristiansson
Trollhättans SOK
12:341:41
1:41
0:49
2:30
2:05
4:35
2:28
7:03
2:09
9:12
1:07
10:19
1:21
11:40
0:38
12:18
0:16
12:34
   
2Joar Tryggö
Trollhättans SOK
18:541:57
1:57
0:57
2:54
2:21
5:15
7:21
12:36
2:11
14:47
1:13
16:00
1:57
17:57
0:39
18:36
0:18
18:54
   
3Viktor Zetterlund
Vänersborgs SK
19:526:45
6:45
0:47
7:32
2:27
9:59
2:39
12:38
3:27
16:05
1:17
17:22
1:28
18:50
0:47
19:37
0:15
19:52
   
4Erik Larsson
Åmåls OK
22:043:50
3:50
1:27
5:17
2:54
8:11
4:51
13:02
3:28
16:30
1:58
18:28
2:27
20:55
0:45
21:40
0:24
22:04
   




D353760 m3 anmälda
1Anna Säfsten
Mölndal Outdoor IF
41:574:28
4:28
1:49
39:25
0:57
5:25
2:16
41:41
2:15
7:40
0:16
41:57
4:29
12:09
3:52
16:01
1:26
17:27
2:42
20:09
2:20
22:29
2:18
24:47
8:52
33:39
2:34
36:13
1:23
37:36
2Katarina Enbom
Vänersborgs SK
48:023:59
3:59
2:04
44:29
0:58
4:57
3:09
47:38
1:53
6:50
0:24
48:02
5:46
12:36
5:02
17:38
1:35
19:13
2:46
21:59
3:03
25:02
2:35
27:37
8:52
36:29
3:38
40:07
2:18
42:25
3Anna-Carin Steindahl
Stenungsunds OK
59:314:29
4:29
2:39
55:02
1:01
5:30
4:10
59:12
2:09
7:39
0:19
59:31
8:01
15:40
4:34
20:14
1:57
22:11
3:28
25:39
5:33
31:12
3:04
34:16
12:36
46:52
3:24
50:16
2:07
52:23




H354620 m7 anmälda
1Magnus Hansson
OK Löftan
43:132:30
2:30
1:10
33:25
0:55
3:25
3:29
36:54
3:01
6:26
1:54
38:48
2:45
9:11
0:42
39:30
2:53
12:04
1:32
41:02
1:42
13:46
1:53
42:55
0:59
14:45
0:18
43:13
4:00
18:45
3:21
22:06
2:37
24:43
1:15
25:58
6:17
32:15
2Jimmy Pettersson
Göteborg-Majorna OK
45:132:44
2:44
1:20
36:27
0:48
3:32
1:47
38:14
2:46
6:18
1:22
39:36
2:28
8:46
0:37
40:13
3:32
12:18
1:56
42:09
1:15
13:33
2:50
44:59
0:57
14:30
0:14
45:13
3:43
18:13
5:59
24:12
3:14
27:26
1:33
28:59
6:08
35:07
3Klas Åström
Mölndal Outdoor IF
48:392:36
2:36
1:37
41:25
1:27
4:03
1:38
43:03
3:33
7:36
1:39
44:42
2:58
10:34
0:39
45:21
3:06
13:40
1:32
46:53
2:30
16:10
1:32
48:25
1:09
17:19
0:14
48:39
5:18
22:37
3:40
26:17
3:38
29:55
1:12
31:07
8:41
39:48
4Erik Aderstedt
Kungälvs OK
48:542:48
2:48
1:04
41:22
0:41
3:29
1:36
42:58
3:22
6:51
1:20
44:18
2:16
9:07
0:40
44:58
3:43
12:50
1:29
46:27
3:07
15:57
2:12
48:39
1:04
17:01
0:15
48:54
4:21
21:22
3:33
24:55
2:48
27:43
1:22
29:05
11:13
40:18
5Anders Lundell
Markbygdens OK
51:372:37
2:37
1:10
39:21
3:09
5:46
4:37
43:58
3:50
9:36
3:02
47:00
3:26
13:02
0:40
47:40
2:47
15:49
1:35
49:15
1:49
17:38
2:05
51:20
1:36
19:14
0:17
51:37
4:11
23:25
4:44
28:09
2:32
30:41
1:16
31:57
6:14
38:11
6Bo Kron
OK Flundrehof
58:084:11
4:11
1:39
46:14
1:14
5:25
2:10
48:24
4:20
9:45
4:15
52:39
3:28
13:13
0:43
53:22
4:25
17:38
2:10
55:32
2:13
19:51
2:16
57:48
1:19
21:10
0:20
58:08
5:23
26:33
4:46
31:19
3:39
34:58
1:42
36:40
7:55
44:35
7Henrik Pettersson
Gustavsbergs OK
60:032:47
2:47
1:26
47:31
0:50
3:37
4:17
51:48
3:28
7:05
3:04
54:52
2:39
9:44
0:44
55:36
3:12
12:56
1:39
57:15
2:17
15:13
2:33
59:48
1:53
17:06
0:15
60:03
8:27
25:33
7:48
33:21
3:05
36:26
1:12
37:38
8:27
46:05




D403410 m6 anmälda
1Jenny Nyman
Vänersborgs SK
34:422:49
2:49
4:53
33:45
2:46
5:35
0:38
34:23
3:18
8:53
0:19
34:42
2:19
11:12
3:53
15:05
2:10
17:15
1:32
18:47
1:10
19:57
2:13
22:10
2:55
25:05
2:05
27:10
1:42
28:52
2Anneli Gordon
Stigsökarna
48:333:30
3:30
8:29
47:19
1:17
4:47
0:52
48:11
5:05
9:52
0:22
48:33
3:52
13:44
3:47
17:31
3:05
20:36
2:37
23:13
1:42
24:55
3:14
28:09
6:50
34:59
2:05
37:04
1:46
38:50
3Gitte Kristiansson
Trollhättans SOK
49:377:08
7:08
7:31
48:40
1:21
8:29
0:40
49:20
5:32
14:01
0:17
49:37
3:13
17:14
5:47
23:01
3:34
26:35
2:30
29:05
1:40
30:45
2:38
33:23
4:06
37:29
2:09
39:38
1:31
41:09
4Annelie Johansson
OK Skärmen
50:163:08
3:08
8:03
49:20
4:11
7:19
0:38
49:58
5:23
12:42
0:18
50:16
4:34
17:16
3:47
21:03
2:47
23:50
2:59
26:49
2:14
29:03
2:45
31:48
4:24
36:12
2:05
38:17
3:00
41:17
5Charlotta Berggren
Tolered-Utby Ol-klubb
75:124:39
4:39
10:53
73:56
3:19
7:58
0:56
74:52
7:50
15:48
0:20
75:12
7:38
23:26
10:54
34:20
4:45
39:05
5:57
45:02
2:10
47:12
4:17
51:29
5:40
57:09
3:42
60:51
2:12
63:03




H404030 m11 anmälda
1Anders Arfwedson
Frölunda OL
34:142:21
2:21
1:06
30:54
2:09
4:30
1:22
32:16
2:18
6:48
1:42
33:58
1:12
8:00
0:16
34:14
2:15
10:15
1:14
11:29
2:04
13:33
4:39
18:12
1:40
19:52
6:21
26:13
2:28
28:41
1:07
29:48
2Anders Carlsson
Vänersborgs SK
35:052:25
2:25
1:01
30:15
2:21
4:46
1:25
31:40
2:28
7:14
3:08
34:48
1:00
8:14
0:17
35:05
2:10
10:24
1:02
11:26
1:33
12:59
4:38
17:37
1:34
19:11
6:11
25:22
2:35
27:57
1:17
29:14
3Martin Svensson
Markbygdens OK
35:372:27
2:27
1:04
32:01
2:33
5:00
1:32
33:33
2:17
7:17
1:46
35:19
0:57
8:14
0:18
35:37
1:56
10:10
1:05
11:15
1:26
12:41
4:07
16:48
2:03
18:51
8:10
27:01
2:38
29:39
1:18
30:57
4Anders Hellgren
Frölunda OL
35:472:28
2:28
1:03
32:14
3:18
5:46
1:24
33:38
3:05
8:51
1:53
35:31
1:40
10:31
0:16
35:47
1:57
12:28
1:07
13:35
1:34
15:09
4:14
19:23
1:26
20:49
6:06
26:55
2:34
29:29
1:42
31:11
5Thomas Kullander
Sävedalens AIK
36:052:16
2:16
1:02
29:58
2:22
4:38
1:24
31:22
2:17
6:55
4:25
35:47
0:54
7:49
0:18
36:05
2:04
9:53
1:02
10:55
1:33
12:28
4:10
16:38
1:12
17:50
6:58
24:48
2:52
27:40
1:16
28:56
6Sven Arne Karlsson
Trollhättans SOK
38:324:47
4:47
1:13
34:57
3:45
8:32
1:23
36:20
2:36
11:08
1:57
38:17
1:18
12:26
0:15
38:32
2:08
14:34
1:28
16:02
1:40
17:42
4:47
22:29
1:16
23:45
5:59
29:44
2:50
32:34
1:10
33:44
7Pål Magnusson
Stenungsunds OK
43:514:47
4:47
1:18
39:55
2:21
7:08
1:23
41:18
4:35
11:43
2:18
43:36
2:15
13:58
0:15
43:51
2:06
16:04
1:21
17:25
1:52
19:17
5:04
24:21
1:04
25:25
7:27
32:52
3:01
35:53
2:44
38:37
8Stefan Hellqvist
OK Flundrehof
47:462:31
2:31
1:12
41:30
2:16
4:47
1:31
43:01
2:21
7:08
4:27
47:28
1:25
8:33
0:18
47:46
2:44
11:17
1:07
12:24
3:41
16:05
8:50
24:55
1:46
26:41
7:29
34:10
4:25
38:35
1:43
40:18




D453020 m11 anmälda
1Petra Johansson
Trollhättans SOK
33:432:05
2:05
0:17
33:43
1:01
3:06
2:33
5:39
3:28
9:07
4:03
13:10
1:39
14:49
2:42
17:31
1:42
19:13
3:05
22:18
4:01
26:19
6:29
32:48
0:38
33:26
2Anna Asplund
Kungälvs OK
34:182:08
2:08
0:23
34:18
1:05
3:13
2:26
5:39
3:48
9:27
3:26
12:53
1:06
13:59
2:39
16:38
3:36
20:14
2:54
23:08
3:27
26:35
6:40
33:15
0:40
33:55
3Heli Marjomaa
Stigsökarna
34:342:03
2:03
0:20
34:34
0:52
2:55
2:28
5:23
3:16
8:39
6:56
15:35
1:03
16:38
2:22
19:00
1:37
20:37
3:28
24:05
3:22
27:27
6:04
33:31
0:43
34:14
4Ing-Marie Brander-Strand
Göteborg-Majorna OK
35:322:06
2:06
0:17
35:32
0:53
2:59
4:07
7:06
6:13
13:19
4:09
17:28
1:10
18:38
2:11
20:49
1:25
22:14
2:20
24:34
3:40
28:14
6:22
34:36
0:39
35:15
5Anita Davallius
Uddevalla IS
41:472:18
2:18
0:21
41:47
1:05
3:23
7:51
11:14
4:27
15:41
4:24
20:05
1:49
21:54
3:00
24:54
1:43
26:37
2:52
29:29
4:34
34:03
6:38
40:41
0:45
41:26
6Gunilla Edgren
Trollhättans SOK
41:552:15
2:15
0:16
41:55
0:58
3:13
3:10
6:23
3:59
10:22
4:14
14:36
1:27
16:03
2:31
18:34
1:57
20:31
2:46
23:17
9:36
32:53
8:00
40:53
0:46
41:39
7Marie Karlsson
Stenungsunds OK
42:222:34
2:34
0:18
42:22
1:50
4:24
3:02
7:26
5:08
12:34
4:50
17:24
1:27
18:51
3:11
22:02
4:01
26:03
3:29
29:32
3:43
33:15
7:52
41:07
0:57
42:04
8Maria Tryggö
Trollhättans SOK
46:212:23
2:23
0:19
46:21
1:24
3:47
4:10
7:57
5:24
13:21
5:47
19:08
1:44
20:52
3:17
24:09
2:33
26:42
7:30
34:12
4:59
39:11
6:07
45:18
0:44
46:02
9Ingalill Grund
OK Roto
66:123:13
3:13
0:20
66:12
1:35
4:48
5:05
9:53
9:04
18:57
6:51
25:48
2:43
28:31
4:59
33:30
10:14
43:44
4:59
48:43
4:37
53:20
11:38
64:58
0:54
65:52
10Katarina Almehed
Frölunda OL
69:073:29
3:29
0:21
69:07
1:18
4:47
2:54
7:41
4:34
12:15
28:15
40:30
1:45
42:15
3:42
45:57
2:02
47:59
4:02
52:01
5:00
57:01
10:52
67:53
0:53
68:46




H454030 m23 anmälda
1Jonatan Börjesson
Hestra IF
34:312:46
2:46
1:11
30:50
2:24
5:10
1:28
32:18
2:55
8:05
1:57
34:15
1:00
9:05
0:16
34:31
2:02
11:07
1:12
12:19
1:39
13:58
4:26
18:24
1:12
19:36
6:10
25:46
2:43
28:29
1:10
29:39
2Pär Claesson
Sävedalens AIK
36:412:45
2:45
1:06
31:37
2:30
5:15
1:38
33:15
2:56
8:11
3:08
36:23
0:58
9:09
0:18
36:41
1:59
11:08
1:12
12:20
1:43
14:03
4:25
18:28
1:18
19:46
6:07
25:53
3:07
29:00
1:31
30:31
3Bengt Norrman
Trollhättans SOK
36:453:09
3:09
1:04
32:59
3:16
6:25
1:24
34:23
2:20
8:45
2:01
36:24
1:43
10:28
0:21
36:45
2:00
12:28
1:07
13:35
2:23
15:58
4:34
20:32
1:16
21:48
6:12
28:00
2:39
30:39
1:16
31:55
4Staffan Asplund
Kungälvs OK
37:032:21
2:21
1:14
33:17
3:53
6:14
1:30
34:47
3:05
9:19
2:00
36:47
1:23
10:42
0:16
37:03
2:06
12:48
1:10
13:58
2:12
16:10
4:42
20:52
1:23
22:15
5:37
27:52
2:59
30:51
1:12
32:03
5Bengt Grewin
Frölunda OL
39:432:46
2:46
1:18
35:24
2:36
5:22
1:57
37:21
2:36
7:58
2:06
39:27
1:06
9:04
0:16
39:43
2:09
11:13
1:18
12:31
1:45
14:16
5:24
19:40
1:32
21:12
8:17
29:29
3:02
32:31
1:35
34:06
6Åke Andersson
Trollhättans SOK
39:482:37
2:37
1:11
34:50
3:13
5:50
1:34
36:24
6:05
11:55
3:05
39:29
0:58
12:53
0:19
39:48
2:06
14:59
1:06
16:05
1:26
17:31
4:01
21:32
1:06
22:38
7:06
29:44
2:45
32:29
1:10
33:39
7Magnus Wide
Frölunda OL
39:502:47
2:47
1:09
35:55
2:31
5:18
1:47
37:42
3:43
9:01
1:52
39:34
1:06
10:07
0:16
39:50
2:11
12:18
1:14
13:32
3:00
16:32
4:34
21:06
1:29
22:35
7:23
29:58
3:08
33:06
1:40
34:46
8Anders Yngström
Göteborg-Majorna OK
40:382:38
2:38
1:04
36:09
3:10
5:48
1:33
37:42
3:50
9:38
2:39
40:21
1:02
10:40
0:17
40:38
2:15
12:55
1:10
14:05
2:35
16:40
5:12
21:52
1:17
23:09
7:45
30:54
2:48
33:42
1:23
35:05
9Johan Lilljeqvist
Stigsökarna
41:513:42
3:42
1:08
37:50
3:18
7:00
1:42
39:32
2:32
9:32
2:01
41:33
1:05
10:37
0:18
41:51
2:12
12:49
1:20
14:09
3:00
17:09
4:25
21:34
1:35
23:09
8:51
32:00
3:23
35:23
1:19
36:42
10Peter Strömdahl
OK Skogsvargarna
41:522:44
2:44
1:29
37:31
2:33
5:17
1:53
39:24
2:59
8:16
2:11
41:35
1:06
9:22
0:17
41:52
2:32
11:54
1:22
13:16
2:06
15:22
5:07
20:29
1:43
22:12
8:32
30:44
3:40
34:24
1:38
36:02
11Dag Tryggö
Trollhättans SOK
45:276:24
6:24
1:13
38:00
2:55
9:19
1:47
39:47
2:24
11:43
5:25
45:12
1:05
12:48
0:15
45:27
2:15
15:03
1:22
16:25
1:34
17:59
5:45
23:44
1:12
24:56
7:31
32:27
2:52
35:19
1:28
36:47
12Per Källvik
Åmåls OK
45:562:36
2:36
1:11
42:13
2:06
4:42
1:24
43:37
5:43
10:25
2:00
45:37
0:52
11:17
0:19
45:56
1:54
13:11
1:04
14:15
2:59
17:14
4:59
22:13
1:14
23:27
6:33
30:00
9:41
39:41
1:21
41:02
13Göran Stuhlhofer
OK Landehof
47:433:21
3:21
1:22
42:02
3:50
7:11
1:55
43:57
4:48
11:59
3:26
47:23
1:14
13:13
0:20
47:43
2:28
15:41
1:25
17:06
2:52
19:58
5:51
25:49
1:42
27:31
8:04
35:35
3:54
39:29
1:11
40:40
14Ulf Almehed
Frölunda OL
50:243:09
3:09
1:28
46:01
5:42
8:51
1:54
47:55
3:26
12:17
2:12
50:07
2:00
14:17
0:17
50:24
3:22
17:39
1:07
18:46
1:38
20:24
5:27
25:51
1:20
27:11
11:15
38:26
4:42
43:08
1:25
44:33
15Hans Kööhler
Trollhättans SOK
50:523:11
3:11
1:17
46:30
3:40
6:51
1:47
48:17
2:56
9:47
2:15
50:32
1:11
10:58
0:20
50:52
2:33
13:31
1:20
14:51
2:08
16:59
5:16
22:15
1:32
23:47
8:23
32:10
3:45
35:55
9:18
45:13
16Bengt Zetterberg
OK Skärmen
54:193:53
3:53
2:08
48:25
4:53
8:46
2:36
51:01
3:37
12:23
3:01
54:02
1:06
13:29
0:17
54:19
2:31
16:00
1:24
17:24
2:58
20:22
7:33
27:55
1:38
29:33
9:38
39:11
4:00
43:11
3:06
46:17
17Torbjörn Kjörk
Frölunda OL
55:243:13
3:13
1:24
50:28
2:52
6:05
1:57
52:25
6:58
13:03
2:42
55:07
1:28
14:31
0:17
55:24
2:50
17:21
1:59
19:20
2:32
21:52
5:23
27:15
3:43
30:58
7:51
38:49
8:24
47:13
1:51
49:04
18Stefan Hornebrant
Trollhättans SOK
55:443:40
3:40
1:33
50:46
3:17
6:57
2:13
52:59
4:34
11:31
2:25
55:24
1:36
13:07
0:20
55:44
2:36
15:43
1:56
17:39
2:48
20:27
7:50
28:17
1:41
29:58
8:45
38:43
8:30
47:13
2:00
49:13
19David Gabrielsson
Sävedalens AIK
59:594:16
4:16
2:18
55:19
2:25
6:41
1:54
57:13
8:27
15:08
2:27
59:40
1:11
16:19
0:19
59:59
2:20
18:39
1:35
20:14
2:42
22:56
10:50
33:46
1:53
35:39
9:12
44:51
5:17
50:08
2:53
53:01
20Bo Westerberg
Trollhättans SOK
68:244:29
4:29
1:41
63:16
6:36
11:05
2:00
65:16
4:23
15:28
2:48
68:04
1:31
16:59
0:20
68:24
3:39
20:38
1:45
22:23
3:53
26:16
13:08
39:24
1:45
41:09
13:28
54:37
4:53
59:30
2:05
61:35
21Krister Wessmark
OK Flundrehof
73:493:27
3:27
2:21
65:09
3:27
6:54
3:21
68:30
17:46
24:40
4:52
73:22
1:51
26:31
0:27
73:49
3:21
29:52
1:45
31:37
2:24
34:01
6:58
40:59
1:43
42:42
11:20
54:02
6:14
60:16
2:32
62:48
22Hans Lindgren
OK Skogshjortarna
75:293:20
3:20
1:45
71:03
3:00
6:20
1:57
73:00
26:09
32:29
2:12
75:12
1:30
33:59
0:17
75:29
3:18
37:17
2:18
39:35
3:23
42:58
7:12
50:10
3:08
53:18
9:51
63:09
4:27
67:36
1:42
69:18




D503020 m9 anmälda
1Lena Hermansson
Göteborg-Majorna OK
37:362:20
2:20
0:20
37:36
1:04
3:24
2:41
6:05
3:45
9:50
4:45
14:35
1:44
16:19
2:59
19:18
1:44
21:02
2:47
23:49
4:41
28:30
7:56
36:26
0:50
37:16
2Catharina Carlsson
Trollhättans SOK
40:572:28
2:28
0:24
40:57
1:42
4:10
3:04
7:14
3:56
11:10
7:30
18:40
1:23
20:03
3:14
23:17
1:53
25:10
3:13
28:23
3:53
32:16
7:20
39:36
0:57
40:33
3Kerstin Svensson
Trollhättans SOK
44:382:41
2:41
0:19
44:38
1:12
3:53
5:46
9:39
4:38
14:17
4:54
19:11
2:14
21:25
4:20
25:45
2:22
28:07
3:56
32:03
4:20
36:23
6:57
43:20
0:59
44:19
4Carina Reichenberg
Idefjordens SK
48:422:45
2:45
0:20
48:42
3:13
5:58
3:16
9:14
5:17
14:31
7:11
21:42
1:49
23:31
4:12
27:43
2:48
30:31
4:39
35:10
5:21
40:31
6:48
47:19
1:03
48:22
5Nina Bejbom
Uddevalla OK
50:342:32
2:32
0:17
50:34
0:58
3:30
3:44
7:14
3:35
10:49
4:52
15:41
2:30
18:11
3:11
21:22
11:26
32:48
2:57
35:45
7:14
42:59
6:30
49:29
0:48
50:17
6Lisa Larsson
Sjövalla FK
52:243:07
3:07
0:19
52:24
1:21
4:28
3:37
8:05
7:38
15:43
6:22
22:05
2:34
24:39
4:11
28:50
2:23
31:13
4:10
35:23
5:22
40:45
10:11
50:56
1:09
52:05
7Hanne Jensen
Eds SK
52:574:47
4:47
0:24
52:57
1:59
6:46
4:30
11:16
4:55
16:11
6:26
22:37
3:00
25:37
4:26
30:03
3:14
33:17
4:03
37:20
5:29
42:49
8:37
51:26
1:07
52:33
8Carina Wiström
Sävedalens AIK
65:134:12
4:12
0:27
65:13
1:51
6:03
5:14
11:17
7:31
18:48
7:05
25:53
2:38
28:31
4:58
33:29
3:44
37:13
6:09
43:22
7:04
50:26
12:57
63:23
1:23
64:46
9Radka Kühnel
Trollhättans SOK
82:066:47
6:47
0:34
82:06
2:02
8:49
6:37
15:26
16:37
32:03
8:22
40:25
3:35
44:00
6:15
50:15
5:30
55:45
5:20
61:05
6:38
67:43
12:34
80:17
1:15
81:32




H503540 m20 anmälda
1Per Gustavsson
Göteborg-Majorna OK
29:492:30
2:30
1:57
29:31
2:51
5:21
0:18
29:49
3:02
8:23
0:58
9:21
1:46
11:07
1:05
12:12
1:28
13:40
3:45
17:25
1:18
18:43
6:41
25:24
1:12
26:36
0:58
27:34
2Kjell Andersson
Sävedalens AIK
31:212:51
2:51
1:22
31:06
3:28
6:19
0:15
31:21
3:02
9:21
1:07
10:28
2:39
13:07
1:01
14:08
2:13
16:21
4:11
20:32
1:21
21:53
6:00
27:53
1:04
28:57
0:47
29:44
3Stefan Johansson
Trollhättans SOK
32:382:46
2:46
1:40
32:20
3:40
6:26
0:18
32:38
3:27
9:53
1:08
11:01
2:04
13:05
1:09
14:14
1:29
15:43
5:02
20:45
1:55
22:40
5:49
28:29
1:15
29:44
0:56
30:40
4Arne Nåbo
Trollhättans SOK
32:522:50
2:50
1:45
32:33
3:40
6:30
0:19
32:52
2:56
9:26
0:55
10:21
1:59
12:20
1:09
13:29
2:30
15:59
4:14
20:13
1:16
21:29
6:57
28:26
1:34
30:00
0:48
30:48
5Ulf Nyström
Trollhättans SOK
34:502:41
2:41
1:44
34:32
4:22
7:03
0:18
34:50
3:00
10:03
1:07
11:10
1:50
13:00
1:12
14:12
1:44
15:56
4:45
20:41
1:25
22:06
8:39
30:45
1:05
31:50
0:58
32:48
6Lasse Johansson
Eds SK
35:232:41
2:41
1:43
35:09
4:10
6:51
0:14
35:23
2:56
9:47
0:54
10:41
1:51
12:32
1:09
13:41
3:11
16:52
4:38
21:30
1:23
22:53
8:13
31:06
1:21
32:27
0:59
33:26
7Stefan Sjöblom
Frölunda OL
37:022:33
2:33
1:52
36:44
7:25
9:58
0:18
37:02
3:06
13:04
1:01
14:05
2:37
16:42
1:13
17:55
3:29
21:24
4:06
25:30
1:17
26:47
5:58
32:45
1:11
33:56
0:56
34:52
8Anders Axelsson
Trollhättans SOK
37:283:00
3:00
2:14
37:10
4:58
7:58
0:18
37:28
3:31
11:29
1:30
12:59
2:17
15:16
1:21
16:37
1:51
18:28
4:46
23:14
1:38
24:52
7:30
32:22
1:36
33:58
0:58
34:56
9Thomas Attfors
Sävedalens AIK
37:322:57
2:57
1:46
37:14
3:21
6:18
0:18
37:32
3:29
9:47
1:11
10:58
2:36
13:34
1:15
14:49
1:56
16:45
4:42
21:27
1:44
23:11
9:00
32:11
1:52
34:03
1:25
35:28
10Anders Spånér
Sävedalens AIK
40:042:59
2:59
2:08
39:44
4:04
7:03
0:20
40:04
3:26
10:29
1:31
12:00
2:19
14:19
1:17
15:36
2:53
18:29
5:17
23:46
2:07
25:53
9:07
35:00
1:38
36:38
0:58
37:36
11Björn Lindau
Tolered-Utby Ol-klubb
40:312:35
2:35
1:41
40:12
3:53
6:28
0:19
40:31
8:43
15:11
1:41
16:52
2:05
18:57
1:15
20:12
2:35
22:47
4:58
27:45
1:12
28:57
6:53
35:50
1:51
37:41
0:50
38:31
12Lars Carlsson
Trollhättans SK
41:023:22
3:22
2:07
40:42
4:26
7:48
0:20
41:02
3:29
11:17
1:49
13:06
2:33
15:39
1:25
17:04
2:33
19:37
6:22
25:59
1:24
27:23
8:36
35:59
1:33
37:32
1:03
38:35
13Carl-Göran Strutz
Eds SK
42:262:40
2:40
2:08
42:07
4:21
7:01
0:19
42:26
8:30
15:31
1:53
17:24
2:10
19:34
1:12
20:46
2:13
22:59
5:15
28:14
1:23
29:37
7:45
37:22
1:44
39:06
0:53
39:59
14Bengt Nilsson
Göteborg-Majorna OK
44:042:55
2:55
2:08
43:46
7:10
10:05
0:18
44:04
4:55
15:00
1:12
16:12
2:29
18:41
1:25
20:06
3:20
23:26
4:51
28:17
1:31
29:48
8:41
38:29
2:02
40:31
1:07
41:38
15Dick Nyman
Uddevalla IS
47:555:18
5:18
2:20
47:38
4:01
9:19
0:17
47:55
3:50
13:09
1:10
14:19
2:53
17:12
2:26
19:38
3:45
23:23
5:07
28:30
3:44
32:14
9:35
41:49
2:31
44:20
0:58
45:18
16Gunnar Johansson
Trollhättans SOK
51:443:52
3:52
2:45
51:22
5:37
9:29
0:22
51:44
4:48
14:17
2:21
16:38
3:08
19:46
1:40
21:26
2:14
23:40
7:23
31:03
2:08
33:11
12:05
45:16
1:54
47:10
1:27
48:37
17Lennart Larsson
OK Flundrehof
55:139:04
9:04
2:11
54:52
4:39
13:43
0:21
55:13
4:21
18:04
1:14
19:18
2:30
21:48
1:26
23:14
7:11
30:25
8:01
38:26
1:42
40:08
9:14
49:22
1:43
51:05
1:36
52:41
18Anders Kjellberg
OK Flundrehof
64:032:59
2:59
2:12
63:42
4:36
7:35
0:21
64:03
7:25
15:00
1:53
16:53
2:59
19:52
1:45
21:37
11:30
33:07
8:04
41:11
7:00
48:11
10:33
58:44
1:30
60:14
1:16
61:30




D552660 m4 anmälda
1Kerstin Burman
Kvillebyns SK
31:421:17
1:17
2:51
4:08
4:45
8:53
2:07
11:00
3:07
14:07
1:42
15:49
1:44
17:33
3:07
20:40
3:00
23:40
6:55
30:35
0:50
31:25
0:17
31:42
2Gunilla Hogedal
Vänersborgs SK
42:051:43
1:43
2:52
4:35
4:46
9:21
3:03
12:24
9:10
21:34
2:04
23:38
2:08
25:46
3:45
29:31
3:44
33:15
7:22
40:37
1:02
41:39
0:26
42:05
Ingrid Jessen
Främmestads IK
Ej godk.2:02
2:02
4:27
6:29
8:00
14:29
9:17
23:46
3:38
27:24
2:58
30:22
3:18
33:40
 
53:05
9:53
62:58
0:59
63:57
0:22
64:19




H553410 m13 anmälda
1Thomas Lundgren
Trollhättans SOK
29:232:46
2:46
4:09
28:27
0:44
3:30
0:39
29:06
2:50
6:20
0:17
29:23
2:16
8:36
2:17
10:53
1:56
12:49
1:47
14:36
1:22
15:58
1:59
17:57
2:33
20:30
1:25
21:55
2:23
24:18
2Johan Carlsson
Trollhättans SOK
35:232:51
2:51
5:23
34:23
1:30
4:21
0:39
35:02
3:38
7:59
0:21
35:23
2:27
10:26
4:20
14:46
2:32
17:18
1:31
18:49
1:05
19:54
2:12
22:06
3:21
25:27
2:00
27:27
1:33
29:00
3Bror Widen
Uddevalla OK
37:044:06
4:06
6:47
36:06
1:00
5:06
0:41
36:47
3:58
9:04
0:17
37:04
2:47
11:51
2:38
14:29
2:31
17:00
1:53
18:53
1:09
20:02
2:05
22:07
2:58
25:05
2:45
27:50
1:29
29:19
4Thomas Karlsson
Främmestads IK
41:034:11
4:11
5:44
39:57
1:00
5:11
0:47
40:44
5:08
10:19
0:19
41:03
3:11
13:30
3:21
16:51
2:57
19:48
2:08
21:56
2:04
24:00
2:57
26:57
3:25
30:22
2:11
32:33
1:40
34:13
5Robert Jessen
Främmestads IK
42:452:58
2:58
9:32
41:45
1:45
4:43
0:42
42:27
3:40
8:23
0:18
42:45
5:14
13:37
2:58
16:35
2:39
19:14
2:14
21:28
1:11
22:39
2:34
25:13
3:22
28:35
2:13
30:48
1:25
32:13
6Pierre Karlsson
OK Alehof
44:292:46
2:46
4:52
43:32
0:52
3:38
0:37
44:09
5:03
8:41
0:20
44:29
2:41
11:22
3:58
15:20
2:17
17:37
8:28
26:05
1:11
27:16
1:58
29:14
2:55
32:09
2:27
34:36
4:04
38:40
7Gunnar Bejbom
Uddevalla OK
44:573:42
3:42
6:50
44:03
1:07
4:49
0:37
44:40
3:47
8:36
0:17
44:57
5:49
14:25
3:41
18:06
2:46
20:52
2:07
22:59
1:23
24:22
3:00
27:22
4:57
32:19
2:48
35:07
2:06
37:13
8Torbjörn Olsson
Göteborg-Majorna OK
49:163:35
3:35
11:52
48:04
1:04
4:39
0:52
48:56
4:25
9:04
0:20
49:16
4:02
13:06
3:46
16:52
3:43
20:35
2:19
22:54
1:40
24:34
3:15
27:49
3:58
31:47
2:09
33:56
2:16
36:12
9Bo Hermansson
Göteborg-Majorna OK
53:344:51
4:51
6:46
52:33
1:47
6:38
0:45
53:18
4:47
11:25
0:16
53:34
4:02
15:27
5:34
21:01
3:02
24:03
3:40
27:43
1:38
29:21
3:02
32:23
3:38
36:01
7:48
43:49
1:58
45:47
10Lars Ekberg
Trollhättans SOK
56:194:02
4:02
6:54
55:10
0:57
4:59
0:48
55:58
4:39
9:38
0:21
56:19
3:31
13:09
2:37
15:46
2:49
18:35
4:38
23:13
1:01
24:14
2:19
26:33
4:09
30:42
6:10
36:52
11:24
48:16
11Lars Larsson
Sjövalla FK
73:124:38
4:38
10:55
71:57
1:43
6:21
0:57
72:54
7:42
14:03
0:18
73:12
5:05
19:08
10:17
29:25
4:28
33:53
3:32
37:25
3:12
40:37
5:26
46:03
8:14
54:17
3:55
58:12
2:50
61:02
Hans Ekberg
Trollhättans SOK
Ej godk.2:50
2:50
0:58
3:48
3:37
7:25

59:24
3:48
11:13
5:24
16:37
3:31
20:08
6:35
26:43

24:40
    




D602380 m4 anmälda
1Eva Blomström
IK Stern
33:531:59
1:59
4:57
6:56
4:52
11:48
2:18
14:06
1:23
15:29
1:53
17:22
3:39
21:01
1:03
22:04
6:54
28:58
3:29
32:27
1:05
33:32
0:21
33:53
2Ann-Kristin Lindegårdh
Tolered-Utby Ol-klubb
35:141:45
1:45
2:55
4:40
4:22
9:02
2:44
11:46
1:37
13:23
3:08
16:31
4:23
20:54
1:10
22:04
6:52
28:56
4:55
33:51
1:00
34:51
0:23
35:14
3Görel Nordin
Vänersborgs SK
55:012:34
2:34
5:46
8:20
8:18
16:38
4:27
21:05
3:33
24:38
6:22
31:00
6:30
37:30
2:01
39:31
10:40
50:11
3:09
53:20
1:16
54:36
0:25
55:01




H603340 m8 anmälda
1Carl-Henry Andersson
OK Orinto
32:052:39
2:39
2:04
31:47
1:11
3:50
0:18
32:05
1:29
5:19
3:36
8:55
3:03
11:58
1:11
13:09
1:48
14:57
3:43
18:40
1:57
20:37
6:46
27:23
1:28
28:51
0:52
29:43
2Lars Hogedal
Vänersborgs SK
32:282:48
2:48
1:55
32:12
0:55
3:43
0:16
32:28
1:32
5:15
3:32
8:47
2:44
11:31
1:27
12:58
2:03
15:01
3:44
18:45
2:08
20:53
7:00
27:53
1:22
29:15
1:02
30:17
3Per Ivarsson
Trollhättans SOK
32:493:09
3:09
1:56
32:30
0:58
4:07
0:19
32:49
1:14
5:21
3:31
8:52
3:38
12:30
1:11
13:41
1:36
15:17
4:05
19:22
2:22
21:44
6:40
28:24
1:18
29:42
0:52
30:34
4Jonas Larsson
OK Kullingshof
35:533:02
3:02
2:11
35:31
0:55
3:57
0:22
35:53
2:25
6:22
4:08
10:30
3:01
13:31
1:19
14:50
1:49
16:39
4:22
21:01
2:19
23:20
7:40
31:00
1:26
32:26
0:54
33:20
5Roalh Kleveland
Kvillebyns SK
38:293:16
3:16
2:32
38:13
0:52
4:08
0:16
38:29
1:52
6:00
4:10
10:10
5:40
15:50
1:27
17:17
1:47
19:04
4:12
23:16
2:07
25:23
7:50
33:13
1:33
34:46
0:55
35:41
6Sten Blomström
IK Stern
42:003:52
3:52
2:24
41:35
1:02
4:54
0:25
42:00
2:11
7:05
5:31
12:36
3:53
16:29
2:58
19:27
1:56
21:23
4:43
26:06
2:04
28:10
8:37
36:47
1:24
38:11
1:00
39:11
7Lennart Andersson
Göteborgs SK
46:403:10
3:10
2:08
46:23
3:17
6:27
0:17
46:40
1:56
8:23
4:29
12:52
2:55
15:47
3:59
19:46
2:16
22:02
5:29
27:31
2:24
29:55
10:37
40:32
2:24
42:56
1:19
44:15




D652380 m7 anmälda
1Christina Schedwin
IK Stern
31:451:42
1:42
3:26
5:08
4:15
9:23
2:20
11:43
1:56
13:39
2:12
15:51
3:16
19:07
1:02
20:09
8:02
28:11
2:19
30:30
0:54
31:24
0:21
31:45
2Ingrid Rex Wallström
IK Uven
32:041:34
1:34
3:16
4:50
4:31
9:21
2:07
11:28
1:26
12:54
2:10
15:04
4:06
19:10
1:20
20:30
8:02
28:32
2:12
30:44
0:59
31:43
0:21
32:04
3Ann-Britt Johansson
IK Stern
32:261:54
1:54
3:16
5:10
4:28
9:38
3:20
12:58
1:41
14:39
2:26
17:05
3:27
20:32
1:23
21:55
6:42
28:37
2:34
31:11
0:56
32:07
0:19
32:26
4Lena Waern
Trollhättans SOK
35:181:54
1:54
3:31
5:25
4:13
9:38
2:26
12:04
2:10
14:14
2:15
16:29
3:18
19:47
2:54
22:41
9:01
31:42
2:18
34:00
0:56
34:56
0:22
35:18
5Birgitta Stenström
Vänersborgs SK
35:201:37
1:37
3:11
4:48
7:13
12:01
2:03
14:04
1:16
15:20
4:07
19:27
4:56
24:23
0:56
25:19
6:43
32:02
2:07
34:09
0:51
35:00
0:20
35:20
6Maud Nilsson
HJS-Vansbro OK
36:572:46
2:46
2:56
5:42
3:46
9:28
3:06
12:34
2:10
14:44
2:26
17:10
8:00
25:10
1:04
26:14
7:08
33:22
2:23
35:45
0:52
36:37
0:20
36:57
7Barbro Andersson
OK Skogshjortarna
39:122:28
2:28
3:51
6:19
4:21
10:40
3:44
14:24
2:17
16:41
2:55
19:36
3:33
23:09
2:41
25:50
9:12
35:02
2:42
37:44
1:03
38:47
0:25
39:12




H653020 m18 anmälda
1Lennart Hermansson
Stenungsunds OK
29:402:02
2:02
0:19
29:40
0:59
3:01
3:59
7:00
2:53
9:53
3:21
13:14
1:05
14:19
2:12
16:31
1:41
18:12
2:25
20:37
3:02
23:39
5:02
28:41
0:40
29:21
2Ronny Andersson
OK Skogshjortarna
35:022:18
2:18
0:22
35:02
1:03
3:21
2:43
6:04
3:57
10:01
5:03
15:04
1:14
16:18
2:32
18:50
3:29
22:19
2:23
24:42
3:20
28:02
5:54
33:56
0:44
34:40
3Olof Karlsson
Uddevalla OK
35:141:55
1:55
0:18
35:14
1:04
2:59
5:14
8:13
3:54
12:07
3:32
15:39
1:59
17:38
2:40
20:18
1:35
21:53
2:35
24:28
3:14
27:42
6:35
34:17
0:39
34:56
4Leif Boström
Trollhättans SOK
36:244:52
4:52
0:19
36:24
0:55
5:47
2:35
8:22
3:29
11:51
4:30
16:21
1:20
17:41
2:59
20:40
1:28
22:08
4:53
27:01
3:08
30:09
5:17
35:26
0:39
36:05
5Lars Ljungberg
Trollhättans SOK
38:082:00
2:00
0:17
38:08
0:55
2:55
3:49
6:44
10:04
16:48
3:18
20:06
1:14
21:20
2:40
24:00
1:34
25:34
2:34
28:08
3:36
31:44
5:32
37:16
0:35
37:51
6Per-Arne Johansson
Vänersborgs SK
38:152:18
2:18
0:21
38:15
0:56
3:14
2:39
5:53
9:11
15:04
4:52
19:56
1:25
21:21
2:36
23:57
1:28
25:25
3:04
28:29
3:05
31:34
5:31
37:05
0:49
37:54
7Bror Palgrim
Vänersborgs SK
39:172:30
2:30
0:24
39:17
1:13
3:43
3:34
7:17
4:54
12:11
5:49
18:00
1:44
19:44
2:59
22:43
1:39
24:22
2:43
27:05
3:46
30:51
6:56
37:47
1:06
38:53
8Bengt-Olof Johansson
Stångenäs AIS
39:476:44
6:44
0:17
39:47
0:46
7:30
2:29
9:59
4:27
14:26
6:21
20:47
1:26
22:13
1:59
24:12
1:52
26:04
2:31
28:35
4:59
33:34
5:19
38:53
0:37
39:30
9Anders Björnberg
Frölunda OL
41:442:07
2:07
0:20
41:44
0:53
3:00
3:03
6:03
3:32
9:35
10:01
19:36
2:06
21:42
5:04
26:46
1:35
28:21
2:19
30:40
3:09
33:49
6:46
40:35
0:49
41:24
10Jan Larsson
Sävedalens AIK
44:262:45
2:45
0:20
44:26
1:10
3:55
3:08
7:03
9:18
16:21
4:51
21:12
1:48
23:00
3:26
26:26
2:24
28:50
3:27
32:17
3:55
36:12
7:03
43:15
0:51
44:06
11Bertil Qvick
Kungälvs OK
48:062:49
2:49
0:19
48:06
1:20
4:09
4:26
8:35
5:06
13:41
4:56
18:37
1:49
20:26
3:18
23:44
2:01
25:45
7:27
33:12
6:55
40:07
6:42
46:49
0:58
47:47
12Sune Mentor
Göteborg-Majorna OK
60:417:12
7:12
0:18
60:41
1:02
8:14
3:14
11:28
5:00
16:28
5:51
22:19
2:43
25:02
3:46
28:48
2:21
31:09
3:49
34:58
12:20
47:18
11:37
58:55
1:28
60:23
13Christer Westberg
IFK Göteborg
61:532:54
2:54
0:16
61:53
1:15
4:09
4:24
8:33
20:05
28:38
8:45
37:23
1:22
38:45
3:00
41:45
3:11
44:56
3:25
48:21
5:13
53:34
7:09
60:43
0:54
61:37
14Björn Ahlnér
Göteborg-Majorna OK
67:503:12
3:12
0:30
67:50
1:27
4:39
4:26
9:05
11:01
20:06
11:20
31:26
2:18
33:44
4:01
37:45
2:10
39:55
4:48
44:43
7:48
52:31
13:23
65:54
1:26
67:20
Stig-Ove Toll
IK Stern
Ej godk.2:21
2:21
0:25
63:50
1:07
3:28
2:49
6:17
3:28
9:45
37:11
46:56
     
62:31
0:54
63:25
Hans C Johansson
IK Stern
Ej godk.3:13
3:13
0:31
61:42
1:12
4:25
3:25
7:50
4:53
12:43
20:44
33:27
1:48
35:15
2:46
38:01
 
43:44
5:56
49:40
10:21
60:01
1:10
61:11




D702190 m7 anmälda
1Gudrun Broman
Göteborg-Majorna OK
29:111:56
1:56
3:30
5:26
4:38
10:04
1:47
11:51
1:25
13:16
1:42
14:58
2:22
17:20
3:17
20:37
5:16
25:53
1:49
27:42
1:04
28:46
0:25
29:11
2Margareta Emanuelsson
Frölunda OL
29:352:20
2:20
3:41
6:01
4:11
10:12
1:27
11:39
1:38
13:17
1:39
14:56
3:07
18:03
3:19
21:22
5:13
26:35
1:44
28:19
0:55
29:14
0:21
29:35
3Margareta Johansson
Trollhättans SOK
33:391:58
1:58
3:40
5:38
6:53
12:31
2:49
15:20
1:21
16:41
1:40
18:21
2:36
20:57
3:39
24:36
5:48
30:24
1:57
32:21
0:57
33:18
0:21
33:39
4Marianne Grahn
Sävedalens AIK
34:332:08
2:08
3:35
5:43
5:34
11:17
2:45
14:02
1:45
15:47
1:55
17:42
3:04
20:46
3:55
24:41
5:43
30:24
2:35
32:59
1:14
34:13
0:20
34:33
5Kerstin Fredriksson
Ljungskile FK
39:372:14
2:14
3:52
6:06
4:30
10:36
6:56
17:32
1:28
19:00
3:32
22:32
3:15
25:47
4:11
29:58
5:22
35:20
2:46
38:06
1:05
39:11
0:26
39:37
6Gull-Britt Grönberg
Kungälvs OK
39:473:03
3:03
4:20
7:23
5:25
12:48
5:11
17:59
1:44
19:43
1:51
21:34
2:48
24:22
5:29
29:51
6:00
35:51
2:11
38:02
1:16
39:18
0:29
39:47
7Gunnel Börjesson
IK Uven
40:572:06
2:06
4:06
6:12
4:39
10:51
1:42
12:33
1:32
14:05
2:14
16:19
2:48
19:07
11:37
30:44
6:20
37:04
2:15
39:19
1:16
40:35
0:22
40:57




H702660 m11 anmälda
1Roland Dahl
IFK Göteborg
30:591:25
1:25
2:33
3:58
4:15
8:13
3:20
11:33
2:09
13:42
1:40
15:22
2:13
17:35
2:26
20:01
2:52
22:53
7:05
29:58
0:42
30:40
0:19
30:59
2Hans Östlund
OK Kroppefjäll
32:091:27
1:27
2:52
4:19
5:28
9:47
2:37
12:24
2:20
14:44
1:43
16:27
1:47
18:14
3:10
21:24
2:43
24:07
7:00
31:07
0:46
31:53
0:16
32:09
3Andre Alexandersson
Kungälvs OK
37:555:04
5:04
2:52
7:56
7:09
15:05
2:10
17:15
2:32
19:47
1:59
21:46
2:00
23:46
3:03
26:49
2:44
29:33
7:09
36:42
0:49
37:31
0:24
37:55
4Bo Westerberg
Vänersborgs SK
41:581:48
1:48
3:27
5:15
9:33
14:48
2:30
17:18
2:50
20:08
2:00
22:08
2:14
24:22
3:37
27:59
3:03
31:02
9:55
40:57
0:45
41:42
0:16
41:58
5Gert Emanuelsson
Frölunda OL
43:562:15
2:15
3:41
5:56
6:27
12:23
3:12
15:35
6:50
22:25
2:19
24:44
2:17
27:01
4:15
31:16
3:14
34:30
8:17
42:47
0:50
43:37
0:19
43:56
6Gunnar Waern
Trollhättans SOK
45:312:06
2:06
3:20
5:26
6:38
12:04
6:22
18:26
3:50
22:16
2:28
24:44
3:04
27:48
3:33
31:21
4:10
35:31
8:43
44:14
0:55
45:09
0:22
45:31
7Göte Natanaelsson
Ljungskile FK
48:091:42
1:42
3:08
4:50
11:58
16:48
2:12
19:00
7:37
26:37
2:10
28:47
4:45
33:32
3:02
36:34
3:06
39:40
7:19
46:59
0:49
47:48
0:21
48:09
8Evert Jenhall
OK Skogsvargarna
48:292:09
2:09
3:54
6:03
9:08
15:11
2:46
17:57
3:06
21:03
2:16
23:19
2:11
25:30
4:32
30:02
3:50
33:52
13:11
47:03
1:05
48:08
0:21
48:29
9Lennart Bernhed
Tolered-Utby Ol-klubb
50:511:24
1:24
2:41
4:05
23:46
27:51
2:47
30:38
2:19
32:57
1:43
34:40
1:52
36:32
3:03
39:35
2:41
42:16
7:38
49:54
0:40
50:34
0:17
50:51
10Bengt Hansson
OK Löftan
56:392:05
2:05
4:12
6:17
8:24
14:41
3:27
18:08
10:39
28:47
2:42
31:29
2:56
34:25
4:20
38:45
6:28
45:13
9:39
54:52
1:17
56:09
0:30
56:39
Leif Johansson
Trollhättans SOK
Ej godk.2:02
2:02
3:12
5:14
 
23:35
3:19
26:54
2:21
29:15
1:55
31:10
3:55
35:05
 
47:44
1:19
49:03
0:30
49:33




D752190 m4 anmälda
1Signe Nyman
Uddevalla IS
37:032:01
2:01
4:18
6:19
4:46
11:05
3:02
14:07
1:26
15:33
2:20
17:53
2:22
20:15
6:39
26:54
5:49
32:43
2:27
35:10
1:26
36:36
0:27
37:03
2Eva Falk
IK Stern
42:002:20
2:20
4:02
6:22
5:19
11:41
7:56
19:37
1:31
21:08
2:22
23:30
2:35
26:05
4:25
30:30
6:58
37:28
2:31
39:59
1:35
41:34
0:26
42:00
3Ingrid Borgliden
Vänersborgs SK
55:503:07
3:07
6:11
9:18
8:35
17:53
5:08
23:01
2:34
25:35
4:40
30:15
5:08
35:23
5:44
41:07
9:02
50:09
3:21
53:30
1:46
55:16
0:34
55:50
Lisa Hedström
OK Pan-Kristianstad
Ej godk.2:58
2:58
   
24:35
 
28:38
3:36
32:14
6:52
39:06
 
41:17
0:28
41:45




H752660 m5 anmälda
1Lennart Östanbäck
Markbygdens OK
47:142:38
2:38
3:46
6:24
7:16
13:40
7:38
21:18
5:00
26:18
2:13
28:31
2:36
31:07
3:41
34:48
4:06
38:54
6:57
45:51
0:58
46:49
0:25
47:14
2Carl-Henrik Hallberg
IK Uven
50:051:53
1:53
8:23
10:16
7:02
17:18
3:33
20:51
3:44
24:35
2:57
27:32
3:49
31:21
4:51
36:12
4:09
40:21
8:11
48:32
1:11
49:43
0:22
50:05
3Bror Svensson
Uddevalla IS
56:552:25
2:25
4:45
7:10
9:13
16:23
8:31
24:54
4:34
29:28
2:45
32:13
3:10
35:23
4:57
40:20
4:15
44:35
10:20
54:55
1:28
56:23
0:32
56:55
4Gunnar Larsson
Uddevalla IS
65:361:56
1:56
3:49
5:45
16:40
22:25
10:58
33:23
4:49
38:12
3:22
41:34
2:37
44:11
3:49
48:00
3:51
51:51
12:10
64:01
1:08
65:09
0:27
65:36




H802380 m6 anmälda
1Leif Ove Kilborn
Uddevalla IS
33:592:01
2:01
3:24
5:25
4:12
9:37
2:30
12:07
1:41
13:48
3:02
16:50
4:03
20:53
1:54
22:47
7:23
30:10
2:29
32:39
1:00
33:39
0:20
33:59
2KarlErik Fransson
Trollhättans SOK
34:331:58
1:58
3:32
5:30
4:20
9:50
2:52
12:42
2:04
14:46
2:48
17:34
3:23
20:57
1:52
22:49
7:38
30:27
2:39
33:06
1:04
34:10
0:23
34:33
3Ture Gunnarsson
Göteborg-Majorna OK
37:282:15
2:15
3:41
5:56
5:43
11:39
2:58
14:37
2:36
17:13
2:59
20:12
3:59
24:11
1:45
25:56
7:45
33:41
2:20
36:01
1:00
37:01
0:27
37:28
4Jonny Blomqvist
Göteborg-Majorna OK
37:371:56
1:56
3:45
5:41
4:38
10:19
3:23
13:42
1:51
15:33
2:10
17:43
4:21
22:04
1:21
23:25
9:55
33:20
2:50
36:10
1:04
37:14
0:23
37:37
5Björn Broman
Göteborg-Majorna OK
38:342:09
2:09
3:55
6:04
4:47
10:51
3:11
14:02
2:00
16:02
2:54
18:56
4:07
23:03
1:25
24:28
9:48
34:16
2:44
37:00
1:04
38:04
0:30
38:34
6Åke Pettersson
Kungälvs OK
66:228:55
8:55
4:16
13:11
6:22
19:33
4:02
23:35
1:55
25:30
7:39
33:09
15:25
48:34
2:08
50:42
11:17
61:59
2:53
64:52
1:08
66:00
0:22
66:22




H852380 m2 anmälda
1Bengt Borg
Göteborg-Majorna OK
44:302:24
2:24
4:40
7:04
5:23
12:27
3:41
16:08
2:21
18:29
3:08
21:37
5:22
26:59
2:02
29:01
10:08
39:09
3:32
42:41
1:15
43:56
0:34
44:30
2Hugo Krause
Tolered-Utby Ol-klubb
97:143:17
3:17
10:17
13:34
11:42
25:16
7:04
32:20
4:18
36:38
6:40
43:18
8:57
52:15
6:01
58:16
24:51
83:07
10:11
93:18
2:46
96:04
1:10
97:14




Inskolning1660 m8 anmälda
1Lea Hildås
OK Gipen
14:192:35
2:35
1:46
4:21
3:41
8:02
3:31
11:33
2:27
14:00
0:19
14:19
      
2Joel Dalebjörk
OK Gipen
17:173:07
3:07
1:23
4:30
4:55
9:25
5:06
14:31
2:22
16:53
0:24
17:17
      
3Johan Wall Jungbjer
Göteborgs SK
17:262:33
2:33
1:43
4:16
5:03
9:19
4:56
14:15
2:52
17:07
0:19
17:26
      
4Emma Christiansson
Uddevalla OK
29:064:06
4:06
2:18
6:24
9:58
16:22
8:19
24:41
3:47
28:28
0:38
29:06
      
5Klara Håkansson
Uddevalla OK
29:204:38
4:38
3:08
7:46
8:47
16:33
6:53
23:26
5:13
28:39
0:41
29:20
      
6Alba Mori
Kungälvs OK
33:116:53
6:53
2:30
9:23
10:38
20:01
7:48
27:49
4:38
32:27
0:44
33:11
      
7Sebastian Mori
Kungälvs OK
34:136:52
6:52
2:34
9:26
8:37
18:03
9:40
27:43
4:57
32:40
1:33
34:13
      
Josef Eskilsson
Vänersborgs SK
Ej godk.5:15
5:15
 
15:32
6:36
22:08
3:25
25:33
0:40
26:13
      




U11670 m11 anmälda
1Fritjof Aderstedt Althoff
Kungälvs OK
12:272:09
2:09
0:59
3:08
2:36
5:44
3:07
8:51
2:23
11:14
0:55
12:09
0:18
12:27
     
2Rasmus Larsson
OK Kroppefjäll
13:512:16
2:16
1:24
3:40
2:51
6:31
4:23
10:54
1:20
12:14
1:22
13:36
0:15
13:51
     
3Oscar Wall Jungbjer
Göteborgs SKidklubb
14:122:32
2:32
1:01
3:33
3:32
7:05
4:19
11:24
1:31
12:55
1:00
13:55
0:17
14:12
     
4Johanna Johansson
Stångenäs AIS
16:112:55
2:55
1:10
4:05
3:18
7:23
5:32
12:55
1:57
14:52
0:57
15:49
0:22
16:11
     
5Adel Olausson
Idefjordens SK
16:232:57
2:57
1:17
4:14
3:03
7:17
3:48
11:05
4:07
15:12
0:48
16:00
0:23
16:23
     
6Victor Hansson
OK Löftan
16:442:46
2:46
1:12
3:58
3:10
7:08
6:32
13:40
1:36
15:16
1:07
16:23
0:21
16:44
     
7Katrin Asplund
Kungälvs OK
19:342:46
2:46
1:35
4:21
3:07
7:28
4:55
12:23
5:51
18:14
0:58
19:12
0:22
19:34
     
8Lucas Boström
OK Alehof
20:153:25
3:25
1:40
5:05
5:18
10:23
5:46
16:09
2:31
18:40
1:12
19:52
0:23
20:15
     
9Kristoffer Karlsson
Uddevalla OK
22:244:13
4:13
2:02
6:15
4:53
11:08
7:09
18:17
1:44
20:01
0:59
21:00
1:24
22:24
     
10Edith Olsson
OK Kroppefjäll
30:295:47
5:47
2:26
8:13
5:15
13:28
9:52
23:20
5:11
28:31
1:32
30:03
0:26
30:29
     
11Wilma Gustavsson
Stigsökarna
41:2825:16
25:16
1:47
27:03
4:53
31:56
6:01
37:57
1:52
39:49
1:17
41:06
0:22
41:28
     




U22430 m12 anmälda
1Oliver Olausson
Idefjordens SK
18:381:51
1:51
0:56
2:47
2:28
5:15
3:41
8:56
2:51
11:47
1:35
13:22
1:29
14:51
1:00
15:51
1:47
17:38
0:44
18:22
0:16
18:38
 
2Viktor Larsson
OK Flundrehof
20:541:53
1:53
0:55
2:48
2:22
5:10
3:15
8:25
3:38
12:03
1:27
13:30
3:46
17:16
0:56
18:12
1:35
19:47
0:49
20:36
0:18
20:54
 
3Alex Karlsson
Uddevalla OK
21:542:44
2:44
1:19
4:03
2:46
6:49
3:32
10:21
3:47
14:08
1:37
15:45
1:55
17:40
1:20
19:00
1:40
20:40
0:55
21:35
0:19
21:54
 
4Sofie Svenungsson
OK Gipen
23:232:16
2:16
1:58
4:14
3:29
7:43
3:47
11:30
3:41
15:11
1:15
16:26
1:58
18:24
1:27
19:51
2:17
22:08
0:53
23:01
0:22
23:23
 
5Linus Boström
OK Alehof
28:142:47
2:47
1:22
4:09
3:47
7:56
3:59
11:55
4:21
16:16
2:39
18:55
2:51
21:46
1:58
23:44
2:29
26:13
1:28
27:41
0:33
28:14
 
6Frida Johansson
OK Skärmen
30:153:21
3:21
2:04
5:25
4:00
9:25
4:22
13:47
4:18
18:05
2:24
20:29
3:27
23:56
2:22
26:18
2:29
28:47
1:08
29:55
0:20
30:15
 
7Erik Baatz
Idefjordens SK
30:202:22
2:22
1:12
3:34
2:59
6:33
11:52
18:25
3:34
21:59
1:55
23:54
1:59
25:53
1:21
27:14
1:43
28:57
1:00
29:57
0:23
30:20
 
8Eric Andersson
OK Flundrehof
31:103:50
3:50
1:10
5:00
3:04
8:04
9:18
17:22
4:18
21:40
1:50
23:30
2:26
25:56
2:01
27:57
1:45
29:42
1:08
30:50
0:20
31:10
 
9Ellen Linde
OK Flundrehof
34:392:43
2:43
1:45
4:28
4:59
9:27
7:03
16:30
6:32
23:02
2:40
25:42
3:19
29:01
1:36
30:37
2:27
33:04
1:20
34:24
0:15
34:39
 
10Hanna Larsson
OK Flundrehof
34:412:42
2:42
1:48
4:30
4:57
9:27
7:03
16:30
6:35
23:05
2:44
25:49
3:14
29:03
1:37
30:40
2:30
33:10
1:16
34:26
0:15
34:41
 
11Emma Larsson
OK Gipen
38:533:43
3:43
1:26
5:09
4:00
9:09
8:43
17:52
4:45
22:37
3:32
26:09
3:14
29:23
1:48
31:11
6:01
37:12
1:19
38:31
0:22
38:53
 
12William Riley
OK Flundrehof
39:223:24
3:24
1:54
5:18
5:00
10:18
5:43
16:01
5:15
21:16
2:20
23:36
4:54
28:30
1:46
30:16
7:54
38:10
0:53
39:03
0:19
39:22
 




Öppen motion 12430 m2 anmälda
1Caroline Wessmark
OK Flundrehof
41:384:51
4:51
2:16
7:07
5:59
13:06
6:13
19:19
6:44
26:03
3:04
29:07
3:34
32:41
2:35
35:16
3:50
39:06
2:15
41:21
0:17
41:38
 
2Ferlisia Kiselmark
Trollhättans SOK
42:0822:20
22:20
1:08
23:28
3:03
26:31
3:42
30:13
3:41
33:54
1:39
35:33
1:45
37:18
1:25
38:43
2:04
40:47
0:57
41:44
0:24
42:08
 




Öppen motion 32560 m12 anmälda
1Thomas Larsson
OK Kroppefjäll
22:382:07
2:07
0:47
22:23
2:37
4:44
0:15
22:38
2:35
7:19
1:06
8:25
2:27
10:52
1:02
11:54
2:09
14:03
2:39
16:42
1:10
17:52
1:22
19:14
1:00
20:14
1:22
21:36
2Maria Lindqvist
Klubblös
32:542:51
2:51
1:26
32:33
4:41
7:32
0:21
32:54
3:48
11:20
1:30
12:50
2:32
15:22
1:35
16:57
3:45
20:42
3:35
24:17
1:31
25:48
2:29
28:17
1:08
29:25
1:42
31:07
3Yvonne Jungbjer
Göteborgs SK
34:452:46
2:46
0:53
34:20
4:15
7:01
0:25
34:45
4:03
11:04
1:39
12:43
3:09
15:52
1:40
17:32
3:19
20:51
3:21
24:12
1:43
25:55
2:50
28:45
1:09
29:54
3:33
33:27
4Peo Olsson
OK Kroppefjäll
35:453:06
3:06
0:45
35:27
4:12
7:18
0:18
35:45
5:20
12:38
1:48
14:26
3:02
17:28
1:45
19:13
2:52
22:05
3:01
25:06
3:56
29:02
1:32
30:34
1:08
31:42
3:00
34:42
5Ylva Johansson
OK Skogsvargarna
35:462:43
2:43
1:02
35:20
4:52
7:35
0:26
35:46
4:46
12:21
1:48
14:09
3:00
17:09
1:31
18:40
4:02
22:42
3:46
26:28
1:52
28:20
1:56
30:16
1:18
31:34
2:44
34:18
6Erling Andersson
Vänersborgs SK
36:006:21
6:21
1:01
35:37
3:39
10:00
0:23
36:00
2:53
12:53
3:56
16:49
2:31
19:20
2:28
21:48
3:00
24:48
3:21
28:09
1:34
29:43
1:40
31:23
1:16
32:39
1:57
34:36
7Reine Karlsson
Uddevalla IS
47:383:41
3:41
0:48
47:22
7:55
11:36
0:16
47:38
2:48
14:24
3:06
17:30
3:58
21:28
2:09
23:37
10:57
34:34
2:22
36:56
1:49
38:45
2:51
41:36
1:05
42:41
3:53
46:34
8Kent-erik Rosengren
Trollhättans SK
47:5611:52
11:52
1:09
47:30
4:25
16:17
0:26
47:56
8:26
24:43
5:38
30:21
2:32
32:53
1:18
34:11
2:49
37:00
3:18
40:18
1:25
41:43
1:44
43:27
1:16
44:43
1:38
46:21
9Sanna Zetterberg
OK Skärmen
50:113:56
3:56
0:59
49:46
7:08
11:04
0:25
50:11
4:41
15:45
2:07
17:52
3:56
21:48
3:27
25:15
4:00
29:15
4:34
33:49
2:45
36:34
4:23
40:57
1:35
42:32
6:15
48:47
10Algot Hansson
Kungälvs OK
52:2515:18
15:18
1:06
51:57
3:21
18:39
0:28
52:25
6:58
25:37
4:47
30:24
3:42
34:06
1:30
35:36
4:24
40:00
3:38
43:38
1:45
45:23
2:03
47:26
1:31
48:57
1:54
50:51
11Annika Bolander
OK Skogsvargarna
72:517:46
7:46
0:46
72:29
7:55
15:41
0:22
72:51
3:41
19:22
2:52
22:14
7:54
30:08
23:19
53:27
6:41
60:08
2:50
62:58
1:46
64:44
1:26
66:10
1:03
67:13
4:30
71:43
12Bengt Karlsson
Kungälvs OK
86:227:41
7:41
1:26
85:43
15:37
23:18
0:39
86:22
5:47
29:05
6:18
35:23
2:51
38:14
1:40
39:54
18:31
58:25
6:37
65:02
3:03
68:05
8:01
76:06
1:39
77:45
6:32
84:17




Öppen motion 53480 m13 anmälda
1Leif Larsson
Åmåls OK
39:442:17
2:17
2:18
37:15
1:34
3:51
2:15
39:30
0:52
4:43
0:14
39:44
2:13
6:56
3:35
10:31
4:51
15:22
3:42
19:04
2:07
21:11
3:34
24:45
3:09
27:54
2:26
30:20
4:37
34:57
2Joakim Karlsson
Kvillebyns SK
42:292:30
2:30
2:13
40:05
1:49
4:19
2:05
42:10
1:02
5:21
0:19
42:29
2:12
7:33
3:03
10:36
4:42
15:18
6:02
21:20
2:32
23:52
3:08
27:00
2:59
29:59
3:16
33:15
4:37
37:52
3Anni Hogedal
OK Orion
45:475:36
5:36
2:18
43:28
2:00
7:36
2:01
45:29
1:04
8:40
0:18
45:47
1:53
10:33
3:07
13:40
8:46
22:26
2:46
25:12
1:56
27:08
3:06
30:14
3:23
33:37
3:07
36:44
4:26
41:10
4Annika Leufvén
Åmåls OK
45:492:11
2:11
2:28
42:43
2:04
4:15
2:48
45:31
1:12
5:27
0:18
45:49
2:37
8:04
4:05
12:09
3:41
15:50
4:13
20:03
3:19
23:22
3:55
27:17
3:40
30:57
3:12
34:09
6:06
40:15
5Eva Larsson
Åmåls OK
45:542:14
2:14
2:26
42:46
2:04
4:18
2:49
45:35
1:08
5:26
0:19
45:54
2:42
8:08
4:06
12:14
3:41
15:55
4:07
20:02
3:24
23:26
3:54
27:20
3:40
31:00
3:12
34:12
6:08
40:20
6Gunnar Johansson
OK Skogsvargarna
46:162:07
2:07
3:10
43:01
1:53
4:00
2:54
45:55
0:53
4:53
0:21
46:16
2:16
7:09
3:52
11:01
6:47
17:48
4:57
22:45
2:25
25:10
3:18
28:28
3:17
31:45
2:38
34:23
5:28
39:51
7Arne Håkansson
Kvillebyns SK
57:3512:28
12:28
2:24
54:58
2:50
15:18
2:20
57:18
1:07
16:25
0:17
57:35
3:06
19:31
4:13
23:44
5:59
29:43
3:14
32:57
2:14
35:11
3:34
38:45
3:11
41:56
3:27
45:23
7:11
52:34
8Tony Gullqvist
Åmotfors OK
57:554:14
4:14
2:17
54:50
4:01
8:15
2:49
57:39
1:13
9:28
0:16
57:55
3:21
12:49
5:04
17:53
6:22
24:15
3:40
27:55
3:45
31:40
4:25
36:05
2:47
38:52
6:15
45:07
7:26
52:33
9Thomas Asplund
OK Skogsvargarna
60:272:30
2:30
3:21
56:01
2:13
4:43
4:07
60:08
1:59
6:42
0:19
60:27
3:09
9:51
3:52
13:43
8:02
21:45
6:18
28:03
2:51
30:54
5:04
35:58
4:12
40:10
4:44
44:54
7:46
52:40
10Maria Karlsson
Hjobygdens OK
76:2519:12
19:12
2:59
72:56
3:51
23:03
3:09
76:05
1:24
24:27
0:20
76:25
3:07
27:34
3:53
31:27
5:37
37:04
3:59
41:03
3:05
44:08
5:22
49:30
9:48
59:18
3:59
63:17
6:40
69:57
11Magnus Fredriksson
Frölunda OL
91:113:24
3:24
7:34
87:43
3:23
6:47
3:10
90:53
1:45
8:32
0:18
91:11
4:32
13:04
12:31
25:35
12:50
38:25
3:32
41:57
7:26
49:23
6:40
56:03
10:31
66:34
4:09
70:43
9:26
80:09
Karin Laurell
OK Flundrehof
Ej godk.2:43
2:43
4:07
63:47
2:08
4:51
3:20
67:07
1:17
6:08
0:19
67:26
2:52
9:00
8:26
17:26
7:13
24:39
22:10
46:49
   
52:23
7:17
59:40
Lotta Leman
Göteborgs SK
Ej godk.2:27
2:27
2:55
76:49
2:22
4:49
4:22
81:11
1:16
6:05
0:19
81:30
2:45
8:50
3:57
12:47
19:05
31:52
2:46
34:38
2:00
36:38
18:20
54:58
 
65:28
8:26
73:54




Öppen motion 73070 m17 anmälda
1Rolf Eckermark
Göteborg-Majorna OK
32:075:31
5:31
3:38
9:09
2:25
11:34
1:10
12:44
1:38
14:22
4:14
18:36
1:12
19:48
7:49
27:37
1:14
28:51
1:10
30:01
1:48
31:49
0:18
32:07
2Stig Larsson
Göteborg-Majorna OK
34:092:45
2:45
4:06
6:51
3:09
10:00
1:21
11:21
2:04
13:25
5:13
18:38
1:29
20:07
8:33
28:40
1:31
30:11
1:03
31:14
2:34
33:48
0:21
34:09
3Emelie Winesh
Uddevalla OK
35:352:36
2:36
4:25
7:01
2:38
9:39
1:16
10:55
2:08
13:03
8:57
22:00
1:15
23:15
7:59
31:14
1:21
32:35
1:01
33:36
1:42
35:18
0:17
35:35
4Per-Fredrik Andersson
OK Gipen
37:493:02
3:02
4:26
7:28
4:23
11:51
2:21
14:12
1:50
16:02
7:09
23:11
1:29
24:40
7:59
32:39
2:09
34:48
0:54
35:42
1:49
37:31
0:18
37:49
5Kristina Wall Jungbjer
Göteborgs SK
39:193:23
3:23
5:25
8:48
3:18
12:06
1:12
13:18
2:50
16:08
6:33
22:41
1:30
24:11
9:11
33:22
2:05
35:27
0:56
36:23
2:39
39:02
0:17
39:19
6Helena Eriksson
Eds SK
39:583:25
3:25
5:10
8:35
3:28
12:03
1:18
13:21
3:20
16:41
9:12
25:53
1:46
27:39
7:08
34:47
1:39
36:26
1:11
37:37
2:03
39:40
0:18
39:58
7Sten-Åke Nilsson
OK Alehof
42:163:57
3:57
4:59
8:56
2:51
11:47
1:28
13:15
3:25
16:40
5:16
21:56
1:28
23:24
12:40
36:04
2:19
38:23
1:17
39:40
2:13
41:53
0:23
42:16
8Sofia Gustafsson
Vänersborgs SK
47:073:23
3:23
7:20
10:43
3:28
14:11
1:36
15:47
5:11
20:58
7:59
28:57
2:01
30:58
9:05
40:03
2:49
42:52
1:10
44:02
2:42
46:44
0:23
47:07
9Göran Larsson
Uddevalla OK
47:504:52
4:52
6:08
11:00
4:24
15:24
1:59
17:23
3:36
20:59
6:39
27:38
1:42
29:20
11:12
40:32
3:00
43:32
1:23
44:55
2:33
47:28
0:22
47:50
10Frida Stolt
Vänersborgs SK
51:004:44
4:44
6:01
10:45
6:04
16:49
1:56
18:45
3:03
21:48
7:32
29:20
1:29
30:49
13:45
44:34
1:15
45:49
1:25
47:14
3:21
50:35
0:25
51:00
11Björn Winberg
Stenungsunds OK
53:574:21
4:21
6:05
10:26
5:00
15:26
2:11
17:37
2:59
20:36
7:05
27:41
1:55
29:36
15:15
44:51
2:32
47:23
2:06
49:29
3:59
53:28
0:29
53:57
12Jenny Wolander
Frölunda OL
54:554:09
4:09
8:04
12:13
6:44
18:57
1:47
20:44
4:12
24:56
10:20
35:16
3:41
38:57
9:57
48:54
1:45
50:39
1:29
52:08
2:29
54:37
0:18
54:55
13Gudrun Wadman
Göteborg-Majorna OK
56:434:45
4:45
8:15
13:00
5:06
18:06
2:38
20:44
4:13
24:57
8:45
33:42
2:15
35:57
9:52
45:49
6:31
52:20
1:42
54:02
2:21
56:23
0:20
56:43
14Claes Lindegårdh
Tolered-Utby Ol-klubb
58:385:59
5:59
7:15
13:14
5:23
18:37
2:15
20:52
3:02
23:54
9:05
32:59
2:45
35:44
12:47
48:31
2:14
50:45
1:58
52:43
5:23
58:06
0:32
58:38
15Martin Svennungsson
OK Gipen
62:045:48
5:48
6:20
12:08
5:00
17:08
2:10
19:18
2:34
21:52
18:28
40:20
2:08
42:28
11:55
54:23
3:01
57:24
1:23
58:47
3:00
61:47
0:17
62:04
16Terese Karlsson
Uddevalla OK
63:074:08
4:08
9:35
13:43
3:57
17:40
2:08
19:48
3:25
23:13
9:32
32:45
6:36
39:21
15:27
54:48
2:41
57:29
1:44
59:13
3:26
62:39
0:28
63:07
17Bo Göran Holmberg
Göteborg-Majorna OK
70:315:24
5:24
8:56
14:20
5:59
20:19
2:28
22:47
5:24
28:11
11:37
39:48
2:48
42:36
15:35
58:11
4:50
63:01
2:13
65:14
4:38
69:52
0:39
70:31




Öppen motion 84560 m18 anmälda
1Per-Anders Eggertsen
IFK Göteborg
32:302:02
2:02
1:01
27:55
0:42
2:44
0:57
28:52
2:40
5:24
1:15
30:07
1:54
7:18
1:41
31:48
2:18
9:36
0:28
32:16
1:18
10:54
0:14
32:30
1:03
11:57
2:56
14:53
2:16
17:09
2:10
19:19
5:21
24:40
2:14
26:54
2Jonas Palm
Sävedalens AIK
33:372:05
2:05
1:15
28:59
0:44
2:49
0:56
29:55
2:36
5:25
1:20
31:15
1:54
7:19
1:35
32:50
2:08
9:27
0:31
33:21
1:29
10:56
0:16
33:37
0:54
11:50
3:47
15:37
1:49
17:26
2:07
19:33
5:39
25:12
2:32
27:44
3Daniel Grahn
IFK Göteborg
34:062:20
2:20
1:09
29:16
0:44
3:04
1:00
30:16
2:40
5:44
1:22
31:38
1:54
7:38
1:38
33:16
2:30
10:08
0:32
33:48
1:24
11:32
0:18
34:06
0:51
12:23
2:41
15:04
1:50
16:54
2:28
19:22
6:05
25:27
2:40
28:07
4Martin Hogedal
Vänersborgs SK
34:322:27
2:27
1:05
30:09
0:41
3:08
1:01
31:10
2:23
5:31
1:20
32:30
1:57
7:28
1:20
33:50
4:18
11:46
0:27
34:17
1:25
13:11
0:15
34:32
0:45
13:56
2:44
16:40
1:44
18:24
2:22
20:46
5:56
26:42
2:22
29:04
5Mats Christiansson
Uddevalla OK
37:402:23
2:23
1:09
32:49
1:23
3:46
0:59
33:48
3:58
7:44
1:30
35:18
1:54
9:38
1:40
36:58
3:10
12:48
0:28
37:26
1:17
14:05
0:14
37:40
1:02
15:07
2:45
17:52
1:54
19:46
2:35
22:21
6:42
29:03
2:37
31:40
6Mikael Öhgren
Sävedalens AIK
38:172:08
2:08
1:26
33:15
0:45
2:53
1:05
34:20
2:55
5:48
1:31
35:51
2:30
8:18
1:32
37:23
2:42
11:00
0:36
37:59
1:25
12:25
0:18
38:17
0:58
13:23
3:48
17:11
2:29
19:40
2:42
22:22
6:46
29:08
2:41
31:49
7Anders Lövgärd
Alehof OK
39:292:24
2:24
1:22
34:23
0:51
3:15
1:03
35:26
3:04
6:19
1:43
37:09
2:08
8:27
1:31
38:40
2:50
11:17
0:32
39:12
1:48
13:05
0:17
39:29
1:44
14:49
3:19
18:08
2:19
20:27
2:29
22:56
6:15
29:11
3:50
33:01
8Håkan Lindén
Uddevala OK
44:002:33
2:33
2:02
37:12
0:46
3:19
1:18
38:30
3:26
6:45
1:39
40:09
3:17
10:02
2:55
43:04
3:42
13:44
0:38
43:42
1:37
15:21
0:18
44:00
1:12
16:33
3:54
20:27
2:23
22:50
2:55
25:45
6:46
32:31
2:39
35:10
9Pål Schmidt
Strängnäs-Malmby OL
44:132:26
2:26
1:40
38:22
0:53
3:19
1:06
39:28
3:20
6:39
1:43
41:11
2:47
9:26
1:53
43:04
2:39
12:05
0:50
43:54
1:24
13:29
0:19
44:13
0:55
14:24
4:06
18:30
2:22
20:52
4:40
25:32
7:31
33:03
3:39
36:42
10Pär Johansson
Klubblös
52:552:32
2:32
1:57
45:28
1:46
4:18
1:29
46:57
3:39
7:57
1:26
48:23
4:35
12:32
3:20
51:43
3:07
15:39
0:52
52:35
2:30
18:09
0:20
52:55
1:17
19:26
4:05
23:31
2:39
26:10
3:42
29:52
7:52
37:44
5:47
43:31
11David Hägg
Gotlands Bro Orienteringsklubb
53:382:37
2:37
1:40
46:41
0:49
3:26
2:01
48:42
3:51
7:17
1:32
50:14
3:21
10:38
2:11
52:25
4:31
15:09
0:51
53:16
1:39
16:48
0:22
53:38
1:01
17:49
5:10
22:59
4:26
27:25
4:17
31:42
9:42
41:24
3:37
45:01
12Bernt Nyrwold
Sarpsborg OL
53:483:17
3:17
1:53
47:14
1:10
4:27
1:28
48:42
4:01
8:28
1:57
50:39
4:45
13:13
2:06
52:45
3:54
17:07
0:42
53:27
2:22
19:29
0:21
53:48
1:37
21:06
4:52
25:58
3:07
29:05
3:55
33:00
8:55
41:55
3:26
45:21
13Anna-Karin Claesson
OK Skogshjortarna
54:103:48
3:48
1:33
47:44
1:05
4:53
1:22
49:06
4:09
9:02
1:49
50:55
4:05
13:07
2:21
53:16
3:25
16:32
0:36
53:52
1:39
18:11
0:18
54:10
1:26
19:37
7:04
26:41
2:53
29:34
3:23
32:57
8:39
41:36
4:35
46:11
14Janne Eriksson
Eds SK
54:384:10
4:10
1:38
46:59
1:19
5:29
1:32
48:31
4:23
9:52
2:09
50:40
3:25
13:17
2:52
53:32
5:24
18:41
0:47
54:19
2:26
21:07
0:19
54:38
1:42
22:49
5:03
27:52
2:44
30:36
3:43
34:19
7:34
41:53
3:28
45:21
15Joakim Lindqvist
Tolered-Utby Ol-klubb
59:362:51
2:51
1:54
53:52
0:49
3:40
1:01
54:53
4:22
8:02
1:50
56:43
2:40
10:42
2:11
58:54
8:12
18:54
0:28
59:22
3:48
22:42
0:14
59:36
1:28
24:10
4:37
28:47
2:06
30:53
2:46
33:39
14:50
48:29
3:29
51:58
16Kjell Hermansson
Stenungsunds OK
59:393:29
3:29
2:34
52:36
1:14
4:43
1:23
53:59
5:02
9:45
2:01
56:00
4:50
14:35
2:34
58:34
5:47
20:22
0:46
59:20
3:03
23:25
0:19
59:39
1:21
24:46
6:10
30:56
2:56
33:52
3:29
37:21
8:32
45:53
4:09
50:02
17Roland Mattsson
OK Skärmen
68:475:27
5:27
1:50
57:13
1:12
6:39
1:37
58:50
4:51
11:30
2:07
60:57
3:28
14:58
6:52
67:49
5:18
20:16
0:38
68:27
3:04
23:20
0:20
68:47
1:58
25:18
4:43
30:01
2:52
32:53
3:16
36:09
15:59
52:08
3:15
55:23
18Leif Backlund
Trollhättans SOK
74:333:52
3:52
2:10
64:53
1:07
4:59
1:46
66:39
6:25
11:24
2:32
69:11
3:52
15:16
3:56
73:07
6:17
21:33
1:06
74:13
3:37
25:10
0:20
74:33
1:43
26:53
6:10
33:03
3:57
37:00
4:18
41:18
15:27
56:45
5:58
62:43



Skapad 2011-08-20 12:33:39 med OLA version 5.0.0-26