Götaälvdalsträffen, Startlista

2011-08-20


D213760 meter6 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  242225   Felicia Stuhlhofer OK Landehof 10:28
  900827   Lisa Borssén OK Kroppefjäll 10:31
  264615   Sandra Axelsson Vänersborgs SK 10:34
  263739   Karin Aneland-Thern IFK Göteborg 10:37
  13690   Johanna Karlsson OK Pan-Kristianstad 10:40
  800707   Emelie Svalin Vänersborgs SK 10:43


H214620 meter25 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  841029   Andreas Johansson IFK Göteborg 09:53
  871119   Markus Johansson IFK Göteborg 09:56
  13960   Bjarne Bäcklund IFK Göteborg 09:59
  25103   Jonas Gustafsson Vänersborgs SK 10:02
  880119   Mattias Nilsson Vänersborgs SK 10:05
  831215   Rickard Holmqvist Hestra IF 10:08
  525625   Jakob Lööf OK Pan-Kristianstad 10:11
  19515   Kristian Gustafsson OK Skogshjortarna 10:14
  234460   Pontus Carlsson Trollhättans SOK 10:17
  264000   Sebastian Dahlström Åmåls OK 10:20
  912008   Robert Wetterlöf OK Pan-Kristianstad 10:23
  351100   Robert Enbom Vänersborgs SK 10:26
  435995   Gunnar Elveljung IFK Göteborg 10:29
  26474   Jonatan Larsson Uddevalla OK 10:32
  780610   Martin Ivarsson IL Tyrving, NOR 10:35
  801230   Harri Karlsson OK Pan-Kristianstad 10:38
  599699   Andreas Holmqvist Hestra IF 10:41
  760528   Tomas Johansson Vänersborgs SK 10:44
  781002   Andréas Thern IFK Göteborg 10:47
  900630   Richard Sjöholm OK Pan-Kristianstad 10:50
  780802   Joakim Axelsson Trollhättans SOK 10:53
  979798   Klas Dalberg Göteborg-Majorna OK 10:56
  770600   Johan Modig OK Pan-Kristianstad 10:59
  740531   Patrik Svalin Vänersborgs SK 11:02
  900720   Rickard Börjesson Hestra IF 11:05


H203760 meter2 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  229300   Fredrik Wessmark OK Flundrehof 10:02
  26389   Albin Liljeqvist Stigsökarna 10:05


D183340 meter4 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  940406   Amanda Soppi OK Kroppefjäll 10:17
  212586   Amanda Claesson Sävedalens AIK 10:20
  208497   Lina Andersson Trollhättans SOK 10:23
  446013   Veronica Lindgren OK Skogshjortarna 10:26


H183540 meter3 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  46955   Hampus Carlsson Trollhättans SK 09:58
  219974   Fredrik Kjörk Frölunda OL 10:01
  409577   Oskar Jensen Eds SK 10:04


D163180 meter9 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  44037   My Magnusson Stenungsunds OK 10:09
  24919   Liselott Nyman Uddevalla IS 10:12
  950602   Klara Pålsson Kungälvs OK 10:15
  953804   Malin Widén Uddevalla OK 10:18
  409535   Malin Reichenberg Idefjordens SK 10:21
  426221   Linda Hansson OK Skärmen 10:24
  951601   Aina Edgren Trollhättans SOK 10:27
  970607   Sara Almehed Frölunda OL 10:30
  245941   Carolina Larsson Åmåls OK 10:33


H163550 meter8 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  344372   Mattias Jonsson Stenungsunds OK 09:53
  341530   Niklas Jonsson Stenungsunds OK 09:56
  960121   Noak Sanderberg Åmåls OK 09:59
  580505   Christoffer Johansson Trollhättans SOK 10:02
  960704   John Gabrielsson Sävedalens AIK 10:05
  219994   Jacob Lilljeqvist Stigsökarna 10:08
  660307   Mattias Johansson Stångenäs AIS 10:11
  244824   Colin Fransson Lee OK Alehof 10:14


D16K2610 meter1 anmäld1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  229276   Johanna Kjellberg OK Flundrehof 10:03


H16K2770 meter1 anmäld1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  433651   Jakob Laurell OK Flundrehof 10:01


D142610 meter7 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  239891   Kerstin Wadman Göteborg-Majorna OK 10:25
  730615   Anna Kristiansson Trollhättans SOK 10:28
  980925   Agnes Spånér Sävedalens AIK 10:31
  426211   Elvira Olsson OK Kroppefjäll 10:34
  245949   Isabell Larsson Åmåls OK 10:37
  14171   Kajsa Jungbjer Göteborg-Majorna OK 10:40
  222259   Signe Steindahl Stenungsunds OK 10:43


H142770 meter13 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  409722   Rasmus Bäcklund IFK Göteborg 10:17
  229500   Otto Stuhlhofer OK Landehof 10:20
  435801   Anton Berneving OK Gipen 10:23
  970702   Rasmus Arfwedson Frölunda OL 10:26
  219982   John Gordon Stigsökarna 10:29
  435804   Linus Olsson OK Gipen 10:32
  580507   Adam Johansson Trollhättans SOK 10:35
  26249   Emil Karlsson Kvillebyns SK 10:38
  234496   Albin Claesson Sävedalens AIK 10:41
  248908   Douglas Fransson Lee OK Alehof 10:44
  342494   Joel Karlsson Kvillebyns SK 10:47
  970907   Adrian Dahlström Åmåls OK 10:50
  348392   Joel Gustavsson Stigsökarna 10:53


D14K2410 meter2 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  219904   Fanny Lilljeqvist Stigsökarna 09:58
  222263   Ronja Steindahl Stenungsunds OK 10:01


H14K2450 meter1 anmäld1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  213862   Mattis Hallberg IK Uven 10:04


D122410 meter6 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  256651   Siri Björklund Trollhättans SOK 10:08
  990408   Matilda Johansson Stångenäs AIS 10:11
  355986   Johanna Källvik-Leufvén Åmåls OK 10:14
  426223   Sofia Johansson OK Skärmen 10:17
  355987   Erika Källvik-Leufvén Åmåls OK 10:20
  990304   Ida Kristiansson Trollhättans SOK 10:23


H122450 meter9 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  441194   Robin Larsson OK Kroppefjäll 10:06
  428841   Rasmus Lilljeqvist Stigsökarna 10:09
  362456   Axel Halvarsson OK Kroppefjäll 10:12
  340261   Oliver Fransson Lee OK Alehof 10:15
  580506   Filip Johansson Trollhättans SOK 10:18
  214213   Gustav Nyman Vänersborgs SK 10:21
  348330   Oscar Karlsson Trollhättans SOK 10:24
  426212   Elias Olsson OK Kroppefjäll 10:27
  992103   Eskil Tryggö Trollhättans SOK 10:30


D12K2130 meter2 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  440919   Johanna Wallberg OK Alehof 10:03
  33574   Sofia Larsson Trollhättans SOK 10:06


H12K2130 meter1 anmäld1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  231087   Pontus Håkansson Kvillebyns SK 10:04


D102130 meter5 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  435814   Tone Hildås OK Gipen 10:07
  340275   Elsa Aderstedt Althoff Kungälvs OK 10:10
  920121   Malin Kristiansson Trollhättans SOK 10:13
  340265   Marie Asplund Kungälvs OK 10:16
  426224   Clara Johansson OK Skärmen 10:19


H102130 meter5 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  437281   Erik Jonsson Stenungsunds OK 10:16
  550121   Linus Kristiansson Trollhättans SOK 10:19
  245982   Erik Larsson Åmåls OK 10:22
  921010   Joar Tryggö Trollhättans SOK 10:25
  341387   Viktor Zetterlund Vänersborgs SK 10:28


D353760 meter3 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  25124   Katarina Enbom Vänersborgs SK 10:12
  345033   Anna Säfsten Mölndal Outdoor IF 10:15
  208099   Anna-Carin Steindahl Stenungsunds OK 10:18


H354620 meter7 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  444676   Jimmy Pettersson Göteborg-Majorna OK 10:27
  720120   Anders Lundell Markbygdens OK 10:30
  345037   Klas Åström Mölndal Outdoor IF 10:33
  19646   Magnus Hansson OK Löftan 10:36
  431168   Bo Kron OK Flundrehof 10:39
  448611   Henrik Pettersson Gustavsbergs OK 10:42
  340272   Erik Aderstedt Kungälvs OK 10:45


D403410 meter6 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  429934   Charlotta Berggren Tolered-Utby Ol-klubb 09:58
  219970   Anneli Gordon Stigsökarna 10:01
  25121   Jenny Nyman Vänersborgs SK 10:04
  343828   Annelie Johansson OK Skärmen 10:07
  342806   Gitte Kristiansson Trollhättans SOK 10:10
  44092   Christina Pettersson Stigsökarna 10:13


H404030 meter11 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  427913   Pål Magnusson Stenungsunds OK 09:50
  10049   Thomas Kullander Sävedalens AIK 09:53
  721107   Anders Arfwedson Frölunda OL 09:56
  431166   Stefan Hellqvist OK Flundrehof 09:59
  14221   Kalle Tholén OK Skogshjortarna 10:02
  11593   Anders Hellgren Frölunda OL 10:05
  229569   Björn Kristiansson Trollhättans SOK 10:08
  680616   Martin Svensson Markbygdens OK 10:11
  438001   Anders Carlsson Vänersborgs SK 10:14
  231237   Sven Arne Karlsson Trollhättans SOK 10:17
  670219   Tommy Johansson Stångenäs AIS 10:20


D453020 meter11 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  426242   Ann-Charlotte Johansson IFK Göteborg 10:26
  240981   Marie Karlsson Stenungsunds OK 10:29
  435334   Maria Tryggö Trollhättans SOK 10:32
  260835   Ingalill Grund OK Roto 10:35
  26385   Heli Marjomaa Stigsökarna 10:38
  14521   Anna Asplund Kungälvs OK 10:41
  248224   Katarina Almehed Frölunda OL 10:44
  959700   Petra Johansson Trollhättans SOK 10:47
  26540   Anita Davallius Uddevalla IS 10:50
  14001   Ing-Marie Brander-Strand Göteborg-Majorna OK 10:53
  217459   Gunilla Edgren Trollhättans SOK 10:56


H454030 meter23 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  242212   Göran Stuhlhofer OK Landehof 10:12
  11061   Anders Yngström Göteborg-Majorna OK 10:15
  248204   Torbjörn Kjörk Frölunda OL 10:18
  29948   Jonatan Börjesson Hestra IF 10:21
  439928   Bo Westerberg Trollhättans SOK 10:24
  25683   Per Källvik Åmåls OK 10:27
  419730   Krister Wessmark OK Flundrehof 10:30
  245824   Åke Andersson Trollhättans SOK 10:33
  721000   Pär Claesson Sävedalens AIK 10:36
  217423   Hans Kööhler Trollhättans SOK 10:39
  650110   Peter Strömdahl OK Skogsvargarna 10:42
  407268   Ulf Almehed Frölunda OL 10:45
  46951   Dag Tryggö Trollhättans SOK 10:48
  30547   Bengt Grewin Frölunda OL 10:51
  362061   Hans Lindgren OK Skogshjortarna 10:54
  340218   Staffan Asplund Kungälvs OK 10:57
  26162   Magnus Wide Frölunda OL 11:00
  306499   Bengt Norrman Trollhättans SOK 11:03
  14167   Mikael Jungbjer Göteborgs SK 11:06
  331125   David Gabrielsson Sävedalens AIK 11:09
  343881   Bengt Zetterberg OK Skärmen 11:12
  26390   Johan Lilljeqvist Stigsökarna 11:15
  427848   Stefan Hornebrant Trollhättans SOK 11:18


D503020 meter9 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  263524   Lisa Larsson Sjövalla FK 09:57
  15879   Kerstin Svensson Trollhättans SOK 10:00
  26266   Nina Bejbom Uddevalla OK 10:03
  247901   Carina Wiström Sävedalens AIK 10:06
  409571   Hanne Jensen Eds SK 10:09
  240909   Radka Kühnel Trollhättans SOK 10:12
  208310   Carina Reichenberg Idefjordens SK 10:15
  30542   Catharina Carlsson Trollhättans SOK 10:18
  30107   Lena Hermansson Göteborg-Majorna OK 10:21


H503540 meter20 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  30491   Lars Carlsson Trollhättans SK 10:20
  610307   Thomas Attfors Sävedalens AIK 10:23
  15869   Stefan Johansson Trollhättans SOK 10:26
  362518   Stefan Sjöblom Frölunda OL 10:29
  611103   Per Gustavsson Göteborg-Majorna OK 10:32
  429776   Tuomo Saaranen OK Skogshjortarna 10:35
  306501   Ulf Nyström Trollhättans SOK 10:38
  26208   Lasse Johansson Eds SK 10:44
  342832   Anders Axelsson Trollhättans SOK 10:47
  26203   Carl-Göran Strutz Eds SK 10:50
  14044   Bengt Nilsson Göteborg-Majorna OK 10:53
  258639   Björn Lindau Tolered-Utby Ol-klubb 10:56
  306508   Arne Nåbo Trollhättans SOK 10:59
  850410   Kjell Andersson Sävedalens AIK 11:02
  44670   Dick Nyman Uddevalla IS 11:05
  28915   Lennart Larsson OK Flundrehof 11:08
  570804   Anders Spånér Sävedalens AIK 11:11
  419723   Anders Kjellberg OK Flundrehof 11:14
  342827   Gunnar Johansson Trollhättans SOK 11:17
  226063   Johan Tallhage Skarpnäcks OL 11:20


D552660 meter4 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  531203   Gunilla Hogedal Vänersborgs SK 10:10
  28491   Ingrid Jessen Främmestads IK 10:13
  239397   Kerstin Burman Kvillebyns SK 10:16
  18982   Eva Tykesson Rävetofta OK 10:19


H553410 meter13 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  263523   Lars Larsson Sjövalla FK 10:41
  19989   Thomas Lundgren Trollhättans SOK 10:44
  28490   Robert Jessen Främmestads IK 10:47
  409531   Göran Olsson Idefjordens SK 10:50
  30545   Johan Carlsson Trollhättans SOK 10:53
  866886   Gunnar Bejbom Uddevalla OK 10:56
  217293   Bo Hermansson Göteborg-Majorna OK 10:59
  409555   Hans Ekberg Trollhättans SOK 11:02
  14031   Torbjörn Olsson Göteborg-Majorna OK 11:05
  202458   Bror Widen Uddevalla OK 11:08
  441924   Pierre Karlsson OK Alehof 11:11
  342816   Lars Ekberg Trollhättans SOK 11:14
  352800   Thomas Karlsson Främmestads IK 11:17


D602380 meter4 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  247961   Eva Blomström IK Stern 10:04
  25130   Görel Nordin Vänersborgs SK 10:07
  11029   Ann-Kristin Lindegårdh Tolered-Utby Ol-klubb 10:10
  26609   Kristina Johansson Vänersborgs SK 10:13


H603340 meter8 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  14270   Sten Blomström IK Stern 10:28
  11023   Jan Vulcan Tolered-Utby Ol-klubb 10:31
  17263   Jonas Larsson OK Kullingshof 10:34
  501109   Per Ivarsson Trollhättans SOK 10:37
  14151   Lennart Andersson Göteborgs SK 10:40
  500306   Lars Hogedal Vänersborgs SK 10:43
  26233   Roalh Kleveland Kvillebyns SK 10:46
  840301   Carl-Henry Andersson OK Orinto 10:49


D652380 meter7 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  14289   Ann-Britt Johansson IK Stern 10:40
  42763   Maud Nilsson HJS-Vansbro OK 10:43
  11311   Ingrid Rex Wallström IK Uven 10:46
  25120   Birgitta Stenström Vänersborgs SK 10:49
  19503   Barbro Andersson OK Skogshjortarna 10:52
  306505   Lena Waern Trollhättans SOK 10:55
  226999   Christina Schedwin IK Stern 10:58


H653020 meter18 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  14519   Bertil Qvick Kungälvs OK 10:25
  30548   Leif Boström Trollhättans SOK 10:28
  264613   Bror Palgrim Vänersborgs SK 10:31
  14207   Christer Westberg IFK Göteborg 10:34
  27754   Lennart Hermansson Stenungsunds OK 10:37
  14593   Lennart Carlström OK Landehof 10:40
  407267   Anders Björnberg Frölunda OL 10:43
  15821   Ronny Andersson OK Skogshjortarna 10:46
  14030   Sune Mentor Göteborg-Majorna OK 10:49
  14264   Hans C Johansson IK Stern 10:52
  15883   Ingemar Wiklund OK Skogsvargarna 10:55
  14408   Jan Larsson Sävedalens AIK 10:58
  30302   Olof Karlsson Uddevalla OK 11:01
  807547   Per-Arne Johansson Vänersborgs SK 11:04
  14266   Stig-Ove Toll IK Stern 11:07
  14062   Björn Ahlnér Göteborg-Majorna OK 11:10
  717445   Lars Ljungberg Trollhättans SOK 11:13
  26419   Bengt-Olof Johansson Stångenäs AIS 11:16


D702190 meter7 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  14734   Marianne Grahn Sävedalens AIK 10:33
  11979   Gudrun Broman Göteborg-Majorna OK 10:36
  14326   Gunnel Börjesson IK Uven 10:39
  14439   Gull-Britt Grönberg Kungälvs OK 10:42
  30546   Margareta Johansson Trollhättans SOK 10:45
  344991   Margareta Emanuelsson Frölunda OL 10:48
  26576   Kerstin Fredriksson Ljungskile FK 10:51


H702660 meter11 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  225717   Hans Östlund OK Kroppefjäll 10:29
  439388   Gunnar Waern Trollhättans SOK 10:32
  260914   Lennart Bernhed Tolered-Utby Ol-klubb 10:35
  16836   Bengt Hansson OK Löftan 10:38
  14504   Andre Alexandersson Kungälvs OK 10:41
  26578   Göte Natanaelsson Ljungskile FK 10:44
  14230   Roland Dahl IFK Göteborg 10:47
  247966   Gert Emanuelsson Frölunda OL 10:50
  30552   Leif Johansson Trollhättans SOK 10:53
  25111   Bo Westerberg Vänersborgs SK 10:56
  30528   Evert Jenhall OK Skogsvargarna 10:59


D752190 meter4 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  340177   Lisa Hedström OK Pan-Kristianstad 10:07
  14284   Eva Falk IK Stern 10:10
  26541   Signe Nyman Uddevalla IS 10:13
  403079   Ingrid Borgliden Vänersborgs SK 10:16


H752660 meter5 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  26534   Gunnar Larsson Uddevalla IS 10:18
  14328   Carl-Henrik Hallberg IK Uven 10:21
  15861   Bengt Hallén Trollhättans SOK 10:24
  26531   Bror Svensson Uddevalla IS 10:27
  30359   Lennart Östanbäck Markbygdens OK 10:30


H802380 meter6 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  11063   Åke Pettersson Kungälvs OK 10:24
  11003   Ture Gunnarsson Göteborg-Majorna OK 10:27
  24921   Leif Ove Kilborn Uddevalla IS 10:30
  11002   Jonny Blomqvist Göteborg-Majorna OK 10:33
  15878   KarlErik Fransson Trollhättans SOK 10:36
  11004   Björn Broman Göteborg-Majorna OK 10:39


H852380 meter2 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  14008   Bengt Borg Göteborg-Majorna OK 10:17
  260901   Hugo Krause Tolered-Utby Ol-klubb 10:20


Insk1660 meter2 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  435809   Joel Dalebjörk OK Gipen  
  435810   Lea Hildås OK Gipen  


U11670 meter7 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  449103   Kristoffer Karlsson Uddevalla OK 10:00
  426216   Edith Olsson OK Kroppefjäll 10:00
  244087   Lucas Boström OK Alehof 10:00
  259604   Johanna Johansson Stångenäs AIS 10:00
  340284   Fritjof Aderstedt Althoff Kungälvs OK 10:00
  16835   Victor Hansson OK Löftan 10:00
  441194   Rasmus Larsson OK Kroppefjäll 10:00


U22430 meter9 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  449706   Alex Karlsson Uddevalla OK 10:00
  426225   Frida Johansson OK Skärmen 10:00
  440924   Linus Boström OK Alehof 10:00
  340239   Katrin Asplund Kungälvs OK 10:00
  423221   Oliver Olausson Idefjordens SK 10:00
  440933   Erik Baatz Idefjordens SK 10:00
  264975   William Riley OK Flundrehof 10:00
  440907   Emma Larsson OK Gipen 10:00
  26608   Sofie Svenungsson OK Gipen 10:00


ÖM32560 meter3 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  343882   Sanna Zetterberg OK Skärmen 10:00
  426214   Peo Olsson OK Kroppefjäll 10:00
  441180   Thomas Larsson OK Kroppefjäll 10:00


ÖM53480 meter5 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  15890   Thomas Asplund OK Skogsvargarna 10:00
  342569   Joakim Karlsson Kvillebyns SK 10:00
  245961   Eva Larsson Åmåls OK 10:00
  262615   Arne Håkansson Kvillebyns SK 10:00
  355985   Annika Leufvén Åmåls OK 10:00


ÖM73070 meter1 anmäld1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  26334   Martin Svennungsson OK Gipen 10:00


Skapad 2011-08-18 21:55:03 med OLA version 5.0.0-26