Götaälvdalsträffen, Klassresultatlista

2011-08-20


D21 3760 meter 6 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Karin Aneland-ThernIFK Göteborg32:300:00
2Emelie SvalinVänersborgs SK33:551:25
3Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad41:409:10
4Lisa BorssénOK Kroppefjäll42:5210:22
5Sandra AxelssonVänersborgs SK60:0727:37
Felicia StuhlhoferOK LandehofEj start

H21 4620 meter 25 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Rickard HolmqvistHestra IF31:070:00
2Jakob LööfOK Pan-Kristianstad31:280:21
3Johan ModigOK Pan-Kristianstad31:440:37
4Harri KarlssonOK Pan-Kristianstad31:510:44
5Martin IvarssonIL Tyrving33:182:11
6Markus JohanssonIFK Göteborg33:322:25
7Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad34:193:12
8Jonatan LarssonUddevalla OK35:584:51
9Gunnar ElveljungIFK Göteborg36:185:11
10Andréas ThernIFK Göteborg36:515:44
11Andreas JohanssonIFK Göteborg37:035:56
12Rickard BörjessonHestra IF38:066:59
13Jonas GustafssonVänersborgs SK38:337:26
14Joakim AxelssonTrollhättans SOK39:498:42
15Robert EnbomVänersborgs SK40:068:59
16Robert WetterlöfOK Pan-Kristianstad41:3010:23
17Bjarne BäcklundIFK Göteborg41:5810:51
18Sebastian DahlströmÅmåls OK43:5412:47
19Mattias NilssonVänersborgs SK43:5912:52
20Tomas JohanssonVänersborgs SK51:5520:48
21Patrik SvalinVänersborgs SK52:4121:34
22Pontus CarlssonTrollhättans SOK52:5721:50
23Kristian GustafssonOK Skogshjortarna62:5531:48
Klas DalbergGöteborg-Majorna OKEj start
Andreas HolmqvistHestra IFEj start

H20 3760 meter 2 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
Fredrik WessmarkOK FlundrehofEj godk.
Albin LiljeqvistStigsökarnaEj start

D18 3340 meter 4 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Lina AnderssonTrollhättans SOK39:590:00
2Amanda SoppiOK Kroppefjäll46:266:27
3Veronica LindgrenOK Skogshjortarna65:1525:16
Amanda ClaessonSävedalens AIKEj start

H18 3540 meter 3 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Fredrik KjörkFrölunda OL45:560:00
2Hampus CarlssonTrollhättans SK46:360:40
3Oskar JensenEds SK59:1113:15

D16 3180 meter 9 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Aina EdgrenTrollhättans SOK30:330:00
2Klara PålssonKungälvs OK34:193:46
3Malin WidénUddevalla OK34:243:51
4Malin ReichenbergIdefjordens SK41:0310:30
5Linda HanssonOK Skärmen44:0913:36
6Carolina LarssonÅmåls OK53:2122:48
7Sara AlmehedFrölunda OL54:1823:45
8My MagnussonStenungsunds OK55:1224:39
Liselott NymanUddevalla ISEj start

H16 3550 meter 8 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Mattias JohanssonStångenäs AIS27:430:00
2Noak SanderbergÅmåls OK30:012:18
3Christoffer JohanssonTrollhättans SOK34:056:22
4John GabrielssonSävedalens AIK36:388:55
5Colin Fransson LeeOK Alehof38:2510:42
6Jacob LilljeqvistStigsökarna38:4411:01
Mattias JonssonStenungsunds OKEj start
Niklas JonssonStenungsunds OKEj start

D16K 2610 meter 1 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Johanna KjellbergOK Flundrehof44:410:00

H16K 2770 meter 1 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Jakob LaurellOK Flundrehof29:570:00

D14 2610 meter 8 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Kajsa JungbjerGöteborg-Majorna OK20:300:00
2Kerstin WadmanGöteborg-Majorna OK25:375:07
3Agnes SpånérSävedalens AIK25:555:25
4Signe SteindahlStenungsunds OK29:399:09
5Maria ErikssonEds SK31:1510:45
6Isabell LarssonÅmåls OK36:3316:03
7Elvira OlssonOK Kroppefjäll39:2618:56
Anna KristianssonTrollhättans SOKEj start

H14 2770 meter 13 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Rasmus ArfwedsonFrölunda OL22:010:00
2Otto StuhlhoferOK Landehof24:392:38
3Douglas Fransson LeeOK Alehof25:253:24
4Albin ClaessonSävedalens AIK27:465:45
5John GordonStigsökarna29:187:17
6Anton BernevingOK Gipen30:038:02
7Adrian DahlströmÅmåls OK37:2115:20
8Rasmus BäcklundIFK Göteborg41:5719:56
9Joel KarlssonKvillebyns SK47:3825:37
10Emil KarlssonKvillebyns SK56:4034:39
11Linus OlssonOK Gipen62:4740:46
Joel GustavssonStigsökarnaEj godk.
Adam JohanssonTrollhättans SOKEj start

D14K 2410 meter 2 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Ronja SteindahlStenungsunds OK42:330:00
Fanny LilljeqvistStigsökarnaEj start

H14K 2450 meter 1 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Mattis HallbergIK Uven54:470:00

D12 2410 meter 7 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Siri BjörklundTrollhättans SOK21:370:00
2Ida KristianssonTrollhättans SOK22:280:51
3Erika Källvik-LeufvénÅmåls OK23:492:12
4Matilda JohanssonStångenäs AIS26:064:29
5Sofia JohanssonOK Skärmen26:354:58
6Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK34:2612:49
7Ellen NymanOK Gipen55:1233:35

H12 2450 meter 9 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Elias OlssonOK Kroppefjäll22:290:00
2Filip JohanssonTrollhättans SOK22:300:01
3Gustav NymanVänersborgs SK24:322:03
4Eskil TryggöTrollhättans SOK25:252:56
5Axel HalvarssonOK Kroppefjäll25:553:26
6Oliver Fransson LeeOK Alehof29:417:12
7Oscar KarlssonTrollhättans SOK30:548:25
8Robin LarssonOK Kroppefjäll31:529:23
Rasmus LilljeqvistStigsökarnaEj start

D12K 2130 meter 2 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Sofia LarssonTrollhättans SOK37:250:00
Johanna WallbergOK AlehofEj godk.

H12K 2130 meter 1 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Pontus HåkanssonKvillebyns SK29:160:00

D10 2130 meter 6 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK19:310:00
2Marie AsplundKungälvs OK19:470:16
3Malin KristianssonTrollhättans SOK21:041:33
4Clara JohanssonOK Skärmen23:514:20
5Olga EskilssonVänersborgs SK39:3120:00
Tone HildåsOK GipenEj start

H10 2130 meter 5 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Linus KristianssonTrollhättans SOK12:340:00
2Joar TryggöTrollhättans SOK18:546:20
3Viktor ZetterlundVänersborgs SK19:527:18
4Erik LarssonÅmåls OK22:049:30
Erik JonssonStenungsunds OKEj start

D35 3760 meter 3 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Anna SäfstenMölndal Outdoor IF41:570:00
2Katarina EnbomVänersborgs SK48:026:05
3Anna-Carin SteindahlStenungsunds OK59:3117:34

H35 4620 meter 7 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Magnus HanssonOK Löftan43:130:00
2Jimmy PetterssonGöteborg-Majorna OK45:132:00
3Klas ÅströmMölndal Outdoor IF48:395:26
4Erik AderstedtKungälvs OK48:545:41
5Anders LundellMarkbygdens OK51:378:24
6Bo KronOK Flundrehof58:0814:55
7Henrik PetterssonGustavsbergs OK60:0316:50

D40 3410 meter 6 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Jenny NymanVänersborgs SK34:420:00
2Anneli GordonStigsökarna48:3313:51
3Gitte KristianssonTrollhättans SOK49:3714:55
4Annelie JohanssonOK Skärmen50:1615:34
5Charlotta BerggrenTolered-Utby Ol-klubb75:1240:30
Christina PetterssonStigsökarnaEj start

H40 4030 meter 11 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Anders ArfwedsonFrölunda OL34:140:00
2Anders CarlssonVänersborgs SK35:050:51
3Martin SvenssonMarkbygdens OK35:371:23
4Anders HellgrenFrölunda OL35:471:33
5Thomas KullanderSävedalens AIK36:051:51
6Sven Arne KarlssonTrollhättans SOK38:324:18
7Pål MagnussonStenungsunds OK43:519:37
8Stefan HellqvistOK Flundrehof47:4613:32
Kalle TholénOK SkogshjortarnaEj start
Tommy JohanssonStångenäs AISEj start
Björn KristianssonTrollhättans SOKEj start

D45 3020 meter 11 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Petra JohanssonTrollhättans SOK33:430:00
2Anna AsplundKungälvs OK34:180:35
3Heli MarjomaaStigsökarna34:340:51
4Ing-Marie Brander-StrandGöteborg-Majorna OK35:321:49
5Anita DavalliusUddevalla IS41:478:04
6Gunilla EdgrenTrollhättans SOK41:558:12
7Marie KarlssonStenungsunds OK42:228:39
8Maria TryggöTrollhättans SOK46:2112:38
9Ingalill GrundOK Roto66:1232:29
10Katarina AlmehedFrölunda OL69:0735:24
Ann-Charlotte JohanssonIFK GöteborgEj start

H45 4030 meter 23 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Jonatan BörjessonHestra IF34:310:00
2Pär ClaessonSävedalens AIK36:412:10
3Bengt NorrmanTrollhättans SOK36:452:14
4Staffan AsplundKungälvs OK37:032:32
5Bengt GrewinFrölunda OL39:435:12
6Åke AnderssonTrollhättans SOK39:485:17
7Magnus WideFrölunda OL39:505:19
8Anders YngströmGöteborg-Majorna OK40:386:07
9Johan LilljeqvistStigsökarna41:517:20
10Peter StrömdahlOK Skogsvargarna41:527:21
11Dag TryggöTrollhättans SOK45:2710:56
12Per KällvikÅmåls OK45:5611:25
13Göran StuhlhoferOK Landehof47:4313:12
14Ulf AlmehedFrölunda OL50:2415:53
15Hans KööhlerTrollhättans SOK50:5216:21
16Bengt ZetterbergOK Skärmen54:1919:48
17Torbjörn KjörkFrölunda OL55:2420:53
18Stefan HornebrantTrollhättans SOK55:4421:13
19David GabrielssonSävedalens AIK59:5925:28
20Bo WesterbergTrollhättans SOK68:2433:53
21Krister WessmarkOK Flundrehof73:4939:18
22Hans LindgrenOK Skogshjortarna75:2940:58
Mikael JungbjerGöteborgs SKEj start

D50 3020 meter 9 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Lena HermanssonGöteborg-Majorna OK37:360:00
2Catharina CarlssonTrollhättans SOK40:573:21
3Kerstin SvenssonTrollhättans SOK44:387:02
4Carina ReichenbergIdefjordens SK48:4211:06
5Nina BejbomUddevalla OK50:3412:58
6Lisa LarssonSjövalla FK52:2414:48
7Hanne JensenEds SK52:5715:21
8Carina WiströmSävedalens AIK65:1327:37
9Radka KühnelTrollhättans SOK82:0644:30

H50 3540 meter 20 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Per GustavssonGöteborg-Majorna OK29:490:00
2Kjell AnderssonSävedalens AIK31:211:32
3Stefan JohanssonTrollhättans SOK32:382:49
4Arne NåboTrollhättans SOK32:523:03
5Ulf NyströmTrollhättans SOK34:505:01
6Lasse JohanssonEds SK35:235:34
7Stefan SjöblomFrölunda OL37:027:13
8Anders AxelssonTrollhättans SOK37:287:39
9Thomas AttforsSävedalens AIK37:327:43
10Anders SpånérSävedalens AIK40:0410:15
11Björn LindauTolered-Utby Ol-klubb40:3110:42
12Lars CarlssonTrollhättans SK41:0211:13
13Carl-Göran StrutzEds SK42:2612:37
14Bengt NilssonGöteborg-Majorna OK44:0414:15
15Dick NymanUddevalla IS47:5518:06
16Gunnar JohanssonTrollhättans SOK51:4421:55
17Lennart LarssonOK Flundrehof55:1325:24
18Anders KjellbergOK Flundrehof64:0334:14
Tuomo SaaranenOK SkogshjortarnaEj start
Johan TallhageSkarpnäcks OLEj start

D55 2660 meter 4 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Kerstin BurmanKvillebyns SK31:420:00
2Gunilla HogedalVänersborgs SK42:0510:23
Ingrid JessenFrämmestads IKEj godk.
Eva TykessonRävetofta OKEj start

H55 3410 meter 13 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Thomas LundgrenTrollhättans SOK29:230:00
2Johan CarlssonTrollhättans SOK35:236:00
3Bror WidenUddevalla OK37:047:41
4Thomas KarlssonFrämmestads IK41:0311:40
5Robert JessenFrämmestads IK42:4513:22
6Pierre KarlssonOK Alehof44:2915:06
7Gunnar BejbomUddevalla OK44:5715:34
8Torbjörn OlssonGöteborg-Majorna OK49:1619:53
9Bo HermanssonGöteborg-Majorna OK53:3424:11
10Lars EkbergTrollhättans SOK56:1926:56
11Lars LarssonSjövalla FK73:1243:49
Hans EkbergTrollhättans SOKEj godk.
Göran OlssonIdefjordens SKEj start

D60 2380 meter 4 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Eva BlomströmIK Stern33:530:00
2Ann-Kristin LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb35:141:21
3Görel NordinVänersborgs SK55:0121:08
Kristina JohanssonVänersborgs SKEj start

H60 3340 meter 8 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Carl-Henry AnderssonOK Orinto32:050:00
2Lars HogedalVänersborgs SK32:280:23
3Per IvarssonTrollhättans SOK32:490:44
4Jonas LarssonOK Kullingshof35:533:48
5Roalh KlevelandKvillebyns SK38:296:24
6Sten BlomströmIK Stern42:009:55
7Lennart AnderssonGöteborgs SK46:4014:35
Jan VulcanTolered-Utby Ol-klubbEj start

D65 2380 meter 7 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Christina SchedwinIK Stern31:450:00
2Ingrid Rex WallströmIK Uven32:040:19
3Ann-Britt JohanssonIK Stern32:260:41
4Lena WaernTrollhättans SOK35:183:33
5Birgitta StenströmVänersborgs SK35:203:35
6Maud NilssonHJS-Vansbro OK36:575:12
7Barbro AnderssonOK Skogshjortarna39:127:27

H65 3020 meter 18 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Lennart HermanssonStenungsunds OK29:400:00
2Ronny AnderssonOK Skogshjortarna35:025:22
3Olof KarlssonUddevalla OK35:145:34
4Leif BoströmTrollhättans SOK36:246:44
5Lars LjungbergTrollhättans SOK38:088:28
6Per-Arne JohanssonVänersborgs SK38:158:35
7Bror PalgrimVänersborgs SK39:179:37
8Bengt-Olof JohanssonStångenäs AIS39:4710:07
9Anders BjörnbergFrölunda OL41:4412:04
10Jan LarssonSävedalens AIK44:2614:46
11Bertil QvickKungälvs OK48:0618:26
12Sune MentorGöteborg-Majorna OK60:4131:01
13Christer WestbergIFK Göteborg61:5332:13
14Björn AhlnérGöteborg-Majorna OK67:5038:10
Stig-Ove TollIK SternEj godk.
Hans C JohanssonIK SternEj godk.
Ingemar WiklundOK SkogsvargarnaEj start
Lennart CarlströmOK LandehofEj start

D70 2190 meter 7 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK29:110:00
2Margareta EmanuelssonFrölunda OL29:350:24
3Margareta JohanssonTrollhättans SOK33:394:28
4Marianne GrahnSävedalens AIK34:335:22
5Kerstin FredrikssonLjungskile FK39:3710:26
6Gull-Britt GrönbergKungälvs OK39:4710:36
7Gunnel BörjessonIK Uven40:5711:46

H70 2660 meter 11 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Roland DahlIFK Göteborg30:590:00
2Hans ÖstlundOK Kroppefjäll32:091:10
3Andre AlexanderssonKungälvs OK37:556:56
4Bo WesterbergVänersborgs SK41:5810:59
5Gert EmanuelssonFrölunda OL43:5612:57
6Gunnar WaernTrollhättans SOK45:3114:32
7Göte NatanaelssonLjungskile FK48:0917:10
8Evert JenhallOK Skogsvargarna48:2917:30
9Lennart BernhedTolered-Utby Ol-klubb50:5119:52
10Bengt HanssonOK Löftan56:3925:40
Leif JohanssonTrollhättans SOKEj godk.

D75 2190 meter 4 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Signe NymanUddevalla IS37:030:00
2Eva FalkIK Stern42:004:57
3Ingrid BorglidenVänersborgs SK55:5018:47
Lisa HedströmOK Pan-KristianstadEj godk.

H75 2660 meter 5 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Lennart ÖstanbäckMarkbygdens OK47:140:00
2Carl-Henrik HallbergIK Uven50:052:51
3Bror SvenssonUddevalla IS56:559:41
4Gunnar LarssonUddevalla IS65:3618:22
Bengt HallénTrollhättans SOKEj start

H80 2380 meter 6 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Leif Ove KilbornUddevalla IS33:590:00
2KarlErik FranssonTrollhättans SOK34:330:34
3Ture GunnarssonGöteborg-Majorna OK37:283:29
4Jonny BlomqvistGöteborg-Majorna OK37:373:38
5Björn BromanGöteborg-Majorna OK38:344:35
6Åke PetterssonKungälvs OK66:2232:23

H85 2380 meter 2 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Bengt BorgGöteborg-Majorna OK44:300:00
2Hugo KrauseTolered-Utby Ol-klubb97:1452:44

Insk 1660 meter 8 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Lea HildåsOK Gipen14:190:00
2Joel DalebjörkOK Gipen17:172:58
3Johan Wall JungbjerGöteborgs SK17:263:07
4Emma ChristianssonUddevalla OK29:0614:47
5Klara HåkanssonUddevalla OK29:2015:01
6Alba MoriKungälvs OK33:1118:52
7Sebastian MoriKungälvs OK34:1319:54
Josef EskilssonVänersborgs SKEj godk.

U1 1670 meter 11 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK12:270:00
2Rasmus LarssonOK Kroppefjäll13:511:24
3Oscar Wall JungbjerGöteborgs SKidklubb14:121:45
4Johanna JohanssonStångenäs AIS16:113:44
5Adel OlaussonIdefjordens SK16:233:56
6Victor HanssonOK Löftan16:444:17
7Katrin AsplundKungälvs OK19:347:07
8Lucas BoströmOK Alehof20:157:48
9Kristoffer KarlssonUddevalla OK22:249:57
10Edith OlssonOK Kroppefjäll30:2918:02
11Wilma GustavssonStigsökarna41:2829:01

U2 2430 meter 12 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Oliver OlaussonIdefjordens SK18:380:00
2Viktor LarssonOK Flundrehof20:542:16
3Alex KarlssonUddevalla OK21:543:16
4Sofie SvenungssonOK Gipen23:234:45
5Linus BoströmOK Alehof28:149:36
6Frida JohanssonOK Skärmen30:1511:37
7Erik BaatzIdefjordens SK30:2011:42
8Eric AnderssonOK Flundrehof31:1012:32
9Ellen LindeOK Flundrehof34:3916:01
10Hanna LarssonOK Flundrehof34:4116:03
11Emma LarssonOK Gipen38:5320:15
12William RileyOK Flundrehof39:2220:44

ÖM1 2430 meter 2 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Caroline WessmarkOK Flundrehof41:380:00
2Ferlisia KiselmarkTrollhättans SOK42:080:30

ÖM3 2560 meter 12 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Thomas LarssonOK Kroppefjäll22:380:00
2Maria LindqvistKlubblös32:5410:16
3Yvonne JungbjerGöteborgs SK34:4512:07
4Peo OlssonOK Kroppefjäll35:4513:07
5Ylva JohanssonOK Skogsvargarna35:4613:08
6Erling AnderssonVänersborgs SK36:0013:22
7Reine KarlssonUddevalla IS47:3825:00
8Kent-erik RosengrenTrollhättans SK47:5625:18
9Sanna ZetterbergOK Skärmen50:1127:33
10Algot HanssonKungälvs OK52:2529:47
11Annika BolanderOK Skogsvargarna72:5150:13
12Bengt KarlssonKungälvs OK86:2263:44

ÖM5 3480 meter 13 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Leif LarssonÅmåls OK39:440:00
2Joakim KarlssonKvillebyns SK42:292:45
3Anni HogedalOK Orion45:476:03
4Annika LeufvénÅmåls OK45:496:05
5Eva LarssonÅmåls OK45:546:10
6Gunnar JohanssonOK Skogsvargarna46:166:32
7Arne HåkanssonKvillebyns SK57:3517:51
8Tony GullqvistÅmotfors OK57:5518:11
9Thomas AsplundOK Skogsvargarna60:2720:43
10Maria KarlssonHjobygdens OK76:2536:41
11Magnus FredrikssonFrölunda OL91:1151:27
Karin LaurellOK FlundrehofEj godk.
Lotta LemanGöteborgs SKEj godk.

ÖM7 3070 meter 17 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Rolf EckermarkGöteborg-Majorna OK32:070:00
2Stig LarssonGöteborg-Majorna OK34:092:02
3Emelie WineshUddevalla OK35:353:28
4Per-Fredrik AnderssonOK Gipen37:495:42
5Kristina Wall JungbjerGöteborgs SK39:197:12
6Helena ErikssonEds SK39:587:51
7Sten-Åke NilssonOK Alehof42:1610:09
8Sofia GustafssonVänersborgs SK47:0715:00
9Göran LarssonUddevalla OK47:5015:43
10Frida StoltVänersborgs SK51:0018:53
11Björn WinbergStenungsunds OK53:5721:50
12Jenny WolanderFrölunda OL54:5522:48
13Gudrun WadmanGöteborg-Majorna OK56:4324:36
14Claes LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb58:3826:31
15Martin SvennungssonOK Gipen62:0429:57
16Terese KarlssonUddevalla OK63:0731:00
17Bo Göran HolmbergGöteborg-Majorna OK70:3138:24

ÖM8 4560 meter 18 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Per-Anders EggertsenIFK Göteborg32:300:00
2Jonas PalmSävedalens AIK33:371:07
3Daniel GrahnIFK Göteborg34:061:36
4Martin HogedalVänersborgs SK34:322:02
5Mats ChristianssonUddevalla OK37:405:10
6Mikael ÖhgrenSävedalens AIK38:175:47
7Anders LövgärdAlehof OK39:296:59
8Håkan LindénUddevala OK44:0011:30
9Pål SchmidtSträngnäs-Malmby OL44:1311:43
10Pär JohanssonKlubblös52:5520:25
11David HäggGotlands Bro Orienteringsklubb53:3821:08
12Bernt NyrwoldSarpsborg OL53:4821:18
13Anna-Karin ClaessonOK Skogshjortarna54:1021:40
14Janne ErikssonEds SK54:3822:08
15Joakim LindqvistTolered-Utby Ol-klubb59:3627:06
16Kjell HermanssonStenungsunds OK59:3927:09
17Roland MattssonOK Skärmen68:4736:17
18Leif BacklundTrollhättans SOK74:3342:03


Skapad 2011-08-20 12:33:13 med OLA version 5.0.0-26