Edet-Dubbeln, Startlista

2009-06-14


H75                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  26534   Gunnar Larsson Uddevalla IS 10:15 12:36
  15878   Karlerik Fransson Trollhättans SOK 10:18 12:33
  41802   Bertil Pettersson OK Tyr 10:21 12:30
  36178   Nils Jansson Skattkärrs IF 10:24 12:39


H70                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  244378   Totte Holm Markbygdens OK 10:00 12:15
  30690   Ingemar Holmberg IF Hagen 10:02 12:29
  306506   Gunnar Waern Trollhättans SOK 10:04 12:31
  26581   Alf Lundström Ljungskile FK 10:06 12:19
  225123   Gunnar Bylund Rydboholms SK 10:08 12:21
  11016   Agne Östensson Tolered-Utby Ol-klubb 10:10 12:23
  30552   Leif Johansson Trollhättans SOK 10:12 12:17
  264610   Rolf Stenström Vänersborgs SK 10:14 12:27
  26580   Arne Klasson Ljungskile FK 10:16 12:25


H65                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  26578   Göte Natanaelsson Ljungskile FK 10:09 12:26
  14030   Sune Mentor Göteborg/Majorna OK 10:11 12:46
  302067   Palle Möller Nielsen Odense Orineterin, DEN 10:13 12:28
  14207   Christer Westberg IFK Göteborg 10:15 12:52
  14264   Hans Johansson IK Stern 10:17 12:38
  14309   Karl-Axel Johansson IK Uven 10:19 12:48
  15821   Ronny Andersson OK Skogshjortarna 10:21 12:50
  227878   Roland Nilsson Falköpings AIK OK 10:23 12:36
  14250   Henrik Hvoslef IK Stern 10:25 12:42
  19508   Kjell-Åke Isaksson OK Skogshjortarna 10:27 12:30
  355805   Lars Johansson Södertälje-Nykvarn OF 10:29 12:40
  244996   Rune Arvidsson Markbygdens OK 10:31 12:34
  15883   Ingemar Wiklund OK Skogsvargarna 10:33 12:32
  25111   Bo Westerberg Vänersborgs SK 10:35 12:44
  14209   Ingemar Lindblom IFK Göteborg 10:37 12:24


H60                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  570818   Per-Arne Källén Uddevalla OK 09:49 12:04
  26409   Conny Jidetoft Stångenäs AIS 09:52 12:07
  264978   Håkan Karlsson OK Flundrehof 09:55 12:10
  14560   Olle Adolfsson Lerums SOK 09:58 12:13
  840301   Carl-Henry Andersson OK Orinto 10:01 12:37
  26401   Oskar Johansson Stångenäs AIS 10:04 12:25
  30302   Olof Karlsson Uddevalla OK 10:07 12:40
  407267   Anders Björnberg Frölunda OL 10:10 12:19
  11521   Jack Grönroos OK Alehof 10:13 12:34
  724000   Lars-Göran Axmalm Sävedalens AIK 10:16 12:22
  430012   Bror Palgrim Vänersborgs SK 10:19 12:28
  16830   Lars-Olof Rönnqvist OK Löftan 10:22 12:46
  28526   Ronny Ragnarsson OK Skogshjortarna 10:25 12:16
  19296   Christer Henriksgård OK Klyftamo 10:28 12:31
  26345   Åke Axelsson OK Skogsmunken 10:31 12:43


H55                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  14440   Ulf Peterson Kungälvs OK 09:57 12:26
  997881   Lennart Jakobson Tibro OK 09:59 12:40
  409555   Hans Ekberg Trollhättans SOK 10:13 12:46
  25759   Roland Hulander Ulricehamns OK 10:15 12:52
  28844   Hans-Åke Djurbäck Kinnaströms SK 10:17 12:48
  14201   Kjell Olof Ehrencrona IFK Göteborg 10:19 12:44
  866886   Gunnar Bejbom Uddevalla OK 10:21 12:32
  409531   Göran Olsson Idefjordens SK 10:23 12:58
  11526   Lennart Hålsjö OK Skogshjortarna 10:25 12:42
  15896   Göran Larsson Vänersborgs SK 10:27 12:56
  39841   Anders Isaksson Fjärås AIK 10:29 12:54
  511004   Stefan Millegård Sävedalens AIK 10:31 12:38
  244140   Kent Kardell Ljungskile FK 10:33 12:30
  530101   Bo Månsson OK Löftan 10:35 12:28
  500514   Lars Hogedal Vänersborgs SK 10:37 12:34
  500009   Jan-Åke Sörliklev Trollhättans SOK 10:39 12:36
  14270   Sten Blomström IK Stern 10:41 12:50


H50                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  580500   Anders Wassblad Vänersborgs SK 09:42 11:57
  14659   Anders Spånér Sävedalens AIK 09:46 12:01
  26421   Inge Josefsson Stångenäs AIS 09:48 12:03
  340243   Rudolf Brogren Kungälvs OK 09:54 12:09
  345041   Ingemar Strandell Göteborgs Skidklubb 10:00 12:15
  40940   Björn Winberg Stenungsunds OK 10:10 12:25
  10040   Asgeir Edvardsen Göteborg/Majorna OK 10:16 12:31
  15886   Conny Sahlin Vänersborgs SK 10:20 12:49
  342832   Anders Axelsson Trollhättans SOK 10:22 12:47
  302365   Jan-Erik Porath Tolered-Utby Ol-klubb 10:24 12:35
  362518   Stefan Sjöblom Frölunda OL 10:26 12:45
  14584   Mats Nyberg Lerums SOK 10:28 12:37
  14334   Göran Håkansson IK Uven 10:30 12:53
  244195   Göran Berggren Ljungskile FK 10:32 12:39
  419723   Anders Kjellberg OK Flundrehof 10:34 12:51
  331728   Per-Anders Enenge Bredareds IF 10:36 12:43
  429780   Pierre Karlsson OK Alehof 10:38 12:41


H45                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  353633   Roger Pihl SOK 68 10:05 12:20
  30547   Bengt Grewin Frölunda OL 10:07 12:22
  362501   Tomas Andreasson Frölunda OL 10:09 12:24
  33407   Nils-Olof Larsson Vänersborgs SK 10:11 12:30
  217423   Hans Kööhler Trollhättans SOK 10:13 12:26
  419730   Krister Wessmark OK Flundrehof 10:15 12:32
  26430   Ralph Johansson Stångenäs AIS 10:17 12:34
  352923   Lars Andersson OK Flundrehof 10:19 12:28
  214250   Torbjörn Salomonsson Vänersborgs SK 10:21 12:36


H40                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  234673   Anders Karlsson OK Kroppefjäll 10:02 12:31
  651215   Leif Einarsson Kungälvs OK 10:04 12:23
  431166   Stefan Hellqvist OK Flundrehof 10:06 12:19
  650110   Peter Strömdahl OK Skogsvargarna 10:08 12:17
  264602   Lennart Nyman Vänersborgs SK 10:10 12:21
  15890   Thomas Asplund OK Skogsvargarna 10:12 12:29
  340207   Ulf Gabrielsson Kungälvs OK 10:14 12:33
  25671   Ulf Danielsson Åmåls OK 10:16 12:25
  25115   Anders Larsson Vänersborgs SK 10:18 12:27


H35                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  11570   Anders Lövgärd OK Alehof 10:13 12:28
  11594   Stefan Johansson Frölunda OL 10:15 12:38
  351089   Johan Åhlund Vänersborgs SK 10:17 12:36
  344578   Magnus Homann Frölunda OL 10:19 12:34
  340272   Erik Aderstedt Kungälvs OK 10:21 12:40
  208009   Thomas Steindahl Stenungsunds OK 10:23 12:32
  11090   Richard Sott Frölunda OL 10:25 12:42
  11593   Anders Hellgren Frölunda OL 10:27 12:46
  231237   Sven Arne Karlsson Trollhättans SOK 10:29 12:44
  10992   Anders Arfwedson Frölunda OL 10:31 12:30


H21                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  26264   Daniel Olsson Uddevalla OK 10:03 12:18
  12194   Andreas Skymberg Sävedalens AIK 10:05 12:20
  231219   Andreas Westberg OK Orinto 10:07 12:22
  28985   Johan Karlsson OK Flundrehof 10:09 12:24
  830202   Johnny Hålsjö OK Alehof 10:11 12:26
  258687   Erik Hemmendorff FK Herkules 10:13 12:28
  760528   Tomas Johansson Vänersborgs SK 10:15 12:34
  11012   Per-Åke Bastestad Tolered-Utby Ol-klubb 10:17 12:30
  434080   Johan Leijgård Gudhems IF 10:19 12:42
  403134   Jonas Larsson Degerfors OK 10:21 12:32
  234858   Roger Lundin FK Herkules 10:23 12:36
  818818   Viktor Govik Stångenäs AIS 10:25 12:40
  362585   Daniel Nilsson IK Stern 10:27 12:46
  260826   Joakim Axelsson OK Skogsmunken 10:29 12:38
  25103   Jonas Gustafsson Vänersborgs SK 10:31 12:50
  11588   Martin Ahlqvist Frölunda OL 10:33 12:44
  345037   Klas Åström FK Herkules 10:35 12:48


H18                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  229300   Fredrik Wessmark OK Flundrehof 09:57 12:12
  921030   Egil Edvardsen Göteborg/Majorna OK 09:59 12:14
  246276   Albin Thunberg OK Alehof 10:01 12:16


H16                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  217451   Andreas Karlsson OK Kroppefjäll 10:02 12:17
  930630   Kristian Narbro-Porath Tolered-Utby Ol-klubb 10:05 12:20


H14                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  409526   Gabriel Andersson Idefjordens SK 09:55 12:10
  244824   Colin Fransson-Lee OK Alehof 09:57 12:12
  229261   Henrik Andersson OK Flundrehof 09:59 12:14
  353631   Alexander Pihl SOK 68 10:01 12:16


H12                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  435801   Anton Berneving OK Gipen 09:59 12:14
  248908   Douglas Fransson-Lee OK Alehof 10:02 12:17
  209741   Hugo Thunberg OK Alehof 10:05 12:20
  44340   Simon Feldtmann OK Skogsvargarna 10:08 12:23
  244071   Isak Borg OK Gipen 10:11 12:29
  407281   Rasmus Arfwedson Frölunda OL 10:14 12:35
  999998   Kevin Kullgren Vänersborgs SK 10:17 12:32
  256612   Elias Bäcklund-Ekvall Trollhättans SOK 10:20 12:26


H10                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  351124   Filip Ragnarsson OK Gipen 10:04 12:19
  435805   Niklas Flach OK Gipen 10:06 12:21
  340261   Oliver Fransson-Lee OK Alehof 10:08 12:23
  214350   Benjamin Gabrielsson Kungälvs OK 10:10 12:29
  214213   Gustav Nyman Vänersborgs SK 10:12 12:25
  348330   Oscar Karlsson Trollhättans SOK 10:14 12:27


D70                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  28476   Lisbeth Johansson Södertälje-Nykvarn OF 10:09 12:33
  14327   Inger Hallberg IK Uven 10:12 12:24
  26541   Signe Nyman Uddevalla IS 10:15 12:30
  14326   Gunnel Börjesson IK Uven 10:18 12:42
  26576   Kerstin Fredriksson Ljungskile FK 10:21 12:36
  18844   Vivi-Anne Bylund Rydboholms SK 10:24 12:39
  14439   Gull-Britt Grönberg Kungälvs OK 10:27 12:27


D65                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  226999   Christina Schedwin FK Herkules 10:08 12:23
  25120   Birgitta Stenström Vänersborgs SK 10:11 12:26
  306505   Lena Waern Trollhättans SOK 10:14 12:29
  214392   Ann-Britt Björkman Kungälvs OK 10:17 12:32
  14287   Ulla Lindhe IK Stern 10:20 12:35
  14421   Lilian Samuelsson Kungälvs OK 10:23 12:38
  30546   Margareta Johansson Trollhättans SOK 10:26 12:41


D60                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  14212   Inger Alice Eismark IFK Göteborg 10:01 12:18
  11520   Britt-Marie Grönroos OK Alehof 10:03 12:20
  14289   Ann-Britt Johansson IK Stern 10:05 12:16


D55                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  15741   Lizkulla Pettersson Markbygdens OK 10:20 12:35
  28845   Lena Weiming Nyberg Kinnaströms SK 10:22 12:51
  15897   Berith Pettersson Vänersborgs SK 10:24 12:47
  247961   Eva Blomström IK Stern 10:26 12:39
  14652   Ulla Carlstedt Sävedalens AIK 10:28 12:53
  26351   Birgitta Axelsson OK Skogsmunken 10:30 12:45
  15042   Monica Lööf Mariestads FK 10:32 12:41
  14380   Karin Axelsson IK Uven 10:34 12:49
  253761   Birgitta Wiklund OK Skogsvargarna 10:36 12:43
  530312   Gunilla Hogedal Vänersborgs SK 10:38 12:37


D50                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  30551   Elise Johannesson Trollhättans SOK 10:11 12:26
  14337   Lena Håkansson IK Uven 10:14 12:35
  14646   Monica Knutsson Sävedalens AIK 10:17 12:29
  30542   Catharina Carlsson Trollhättans SOK 10:20 12:47
  580127   Elisabet Månsson OK Löftan 10:23 12:38
  26566   Christina Berggren Ljungskile FK 10:26 12:41
  44699   Monica Isaksson Fjärås AIK 10:29 12:32
  11543   Monika Nilsson OK Alehof 10:32 12:44


D45                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  264607   Kristin Back Vänersborgs SK 10:03 12:21
  208310   Carina Reichenberg Idefjordens SK 10:06 12:18
  15887   Britta Sahlin Vänersborgs SK 10:09 12:27
  11077   Jenny Homann Frölunda OL 10:12 12:36
  26266   Nina Bejbom Uddevalla OK 10:15 12:24
  264609   Katarina Haase Vänersborgs SK 10:18 12:39
  353071   Carina Andersson Idefjordens SK 10:21 12:30
  33406   Annette Falck-Larsson Vänersborgs SK 10:24 12:33


D40                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  429934   Charlotta Berggren Tolered-Utby Ol-klubb 10:03 12:18
  240981   Marie Karlsson Stenungsunds OK 10:06 12:21
  208450   Bodil Ahlström Trollhättans SOK 10:09 12:24
  260835   Ingalill Grund OK Roto 10:12 12:27


D35                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  25565   Martina D Stigsson Vänersborgs SK 09:52 12:07
  11519   Anna Lövgärd OK Alehof 09:55 12:10
  343287   Lena Hörberg IK Stern 09:58 12:13
  700417   Yvonne Fjordside Sävedalens AIK 10:01 12:22
  208099   Anna-Carin Steindahl Stenungsunds OK 10:04 12:19
  721121   Sofia Gustafsson Vänersborgs SK 10:07 12:16


D21                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  870525   Sandra Wassblad Uddevalla OK 10:04 12:19
  13988   Linda Martinsson IF Marin Väst 10:06 12:21
  242008   Therese Enenge Bredareds IF 10:10 12:45
  800707   Emelie Svalin Vänersborgs SK 10:12 12:55
  920208   Elin Månsson OK Löftan 10:14 12:49
  11079   Lena Max Frölunda OL 10:16 12:47
  14203   Anna Svedäng IFK Göteborg 10:18 12:27
  15048   Madelene Lööf Mariestads FK 10:20 12:29
  25121   Jenny Nyman Vänersborgs SK 10:22 12:37
  362584   Maria Edvall IK Stern 10:24 12:33
  841227   Lina Hulander Ulricehamns OK 10:26 12:35
  900120   Lina Larsson Vänersborgs SK 10:28 12:25
  26555   Linda Wik Stenungsunds OK 10:30 12:39
  345033   Anna Säfsten FK Herkules 10:32 12:53
  264615   Sandra Axelsson Vänersborgs SK 10:34 12:41
  11305   Malin Theander Stenungsunds OK 10:36 12:51
  26321   Susanne Sjöö Tullinge SK 10:38 12:31
  14340   Hanna Weimann IK Uven 10:40 12:43


D20                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  352266   Paula Jungbjer FK Herkules 09:44 11:59
  405545   Frida Strandberg Sävedalens AIK 09:47 12:02
  259346   Kajsa Winberg Stenungsunds OK 09:50 12:05
  229285   Sofia Andersson OK Flundrehof 09:53 12:08
  352921   Elin Hansson OK Flundrehof 09:56 12:11
  229235   Sofia Klasson OK Flundrehof 10:02 12:20
  890603   Helena Isaksson OK Löftan 10:05 12:23
  409533   Lisa Reichenberg Idefjordens SK 10:08 12:17
  352924   Sara Andersson OK Flundrehof 10:11 12:26
  214284   Karin Haase Vänersborgs SK 10:14 12:29


D14                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  25158   Ellinor Åhman Bredareds IF 10:10 12:25
  435802   Svenungsson Sofie OK Gipen 10:13 12:28
  232671   Sofia Liljeqvist Stenungsunds OK 10:16 12:31
  409535   Malin Reichenberg Idefjordens SK 10:19 12:34


D12                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  302425   Agnes Spånér Sävedalens AIK 10:07 12:22
  426211   Elvira Olsson OK Kroppefjäll 10:10 12:28
  222263   Ronja Steindahl Stenungsunds OK 10:13 12:34
  433647   Emelie Roos OK Landehof 10:16 12:31
  222259   Signe Steindahl Stenungsunds OK 10:19 12:25


D10                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  344459   Josefine Liljeqvist Stenungsunds OK 09:59 12:14
  435806   Kimberly Flach OK Gipen 10:01 12:16
  435807   Josephine Thorsson OK Gipen 10:03 12:18
  435808   Henny Hildås OK Gipen 10:05 12:20


ÖPPEN 1                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  352925   Hampus Hellqvist OK Flundrehof 10:00 12:15
  426132   Alexander Roos OK Landehof 10:00 12:15
  485319   Lea Hildås OK Gipen 10:00 12:15
  485320   Tone Hildås OK Gipen 10:00 12:15
  435809   Bjarne Flach OK Gipen 10:00 12:15


ÖPPEN 2                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  217450   Tobias Karlsson OK Kroppefjäll 10:00 12:15
  17031   Olle Hansson OK Flundrehof    


ÖPPEN 4                
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid  
  46322   Christina Liljeqvist Stenungsunds OK 10:00 12:15


Skapad 2009-06-13 16:06:56 med OLA version 4.1.0